Destiny 2 The Witch Queen


1. What new abilities will Guardians gain in Destiny 2: The Witch Queen?

Destiny 2: The Witch Queen – recenzia

Destiny 2: The Witch Queen je druhá expanzia pre populárnu sci-fi akčnú strieľačku Destiny 2, ktorá prináša nový obsah vrátane príbehových línií, herných režimov, zbraní a postáv. Expanzia ponúka nový príbeh, ktorý sa zameriava na záchranu sveta pred zlou čarodejnicou Savathûn. Hráči budú musieť prejsť sériou úloh a misií, aby porazili Savathûn a ochránili svet.

Vlastnosti

Destiny 2: The Witch Queen je plná nových herných režimov a príbehových línií. Expanzia vytvára nové svetové lokácie, v ktorých sa hráči môžu vydať na dobrodružnú cestu. K dispozícii je tiež nový príbeh, ktorý sa zameriava na záchranu sveta pred zlou čarodejnicou Savathûn.

Destiny 2: The Witch Queen ponúka aj nové zbrane a postavy. Hráči môžu vytvárať svoje vlastné postavy a vylepšovať ich schopnosti pomocou nových zbraní. Expanzia tiež vytvára nové súboje s bossmi a nepriateľmi, v ktorých sa hráči budú musieť spoľahnúť na svoje schopnosti a zbrane.

Grafika a hudba

Destiny 2: The Witch Queen má veľmi realistickú grafiku, ktorá vytvára skutočný svet. Hra je plná detailov a zaujímavých lokácií, ktoré hráčov zavedú do nových svetov. Hudba je tiež veľmi dobre vytvorená a dopĺňa herný zážitok.

Záver

Destiny 2: The Witch Queen je veľmi dobre vytvorenou expanziou, ktorá prináša nový príbeh, herné režimy, zbrane a postavy. Expanzia je plná zaujímavej grafiky a hudby, ktoré vytvárajú skutočný svet. Hra ponúka veľa zábavy a hráči si môžu užiť nový príbeh a lokácie.

Minimálne požiadavky na hardvér
Operačný systém: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i3-3250 3.5 GHz alebo AMD FX-4350 4.2 GHz
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon HD 7850
Pamäť: 6 GB RAM
Miesto na disku: 68 GB