Dynasty Warriors 9 Empires


What new features can players expect from Dynasty Warriors 9 Empires?

Recenzia hry Dynasty Warriors 9 Empires

Úvod

Dynasty Warriors 9 Empires je pokračovanie slávneho série hack and slash hier od japonskej spoločnosti Koei Tecmo. Táto hra ponúka nové prvky oproti predchádzajúcim titulom a sľubuje fanúšikom série ešte viac akcie a adrenalínu.

Herný koncept

Hra sa odohráva v čínskom období Tři království, kde hráč prevezme kontrolu nad jedným z mnohých hrdinov a spolu so svojimi spojencami sa bude snažiť zvíťaziť nad svojimi nepriateľmi a získať kontrolu nad krajinou.

Hráč môže využívať rôzne zbrane a schopnosti, aby prežil bitky proti mnohým nepriateľom. Hra ponúka možnosť vylepšovania postavy a získavania nových schopností. Okrem toho, hráč môže rozhodovať o taktike a stratégii, ktorú použije v boji.

Nové prvky

Dynasty Warriors 9 Empires prináša nové prvky do série. Hráči sa môžu tešiť na nové režimy hry, ako napríklad „Castle Siege“ a „Political Warfare“. Okrem toho, hra ponúka viacero herných postáv a zbrane, ktoré hráč môže použiť.

Jedným z najväčších nových prvkov je však rozšírený herný svet. Hráči sa môžu pohybovať po veľkom svete, kde môžu objavovať nové oblasti a interagovať s rôznymi postavami. Hráči môžu tiež vytvárať a prispôsobovať svoje vlastné postavy a vytvárať vlastné armády, ktoré sa môžu použiť v bitkách.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi dobre vypracovaná a ponúka krásne prostredia a vizuálne efekty. Hra tiež ponúka skvelú hudbu a zvukové efekty, ktoré pridávajú na atmosfére.

Záver

Dynasty Warriors 9 Empires je skvelou hrou pre fanúšikov série a pre všetkých, ktorí hľadajú intenzívnu akciu a adrenalín. Hra ponúka množstvo nových prvkov a rozšírený herný svet, ktoré robia z hry skvelý zážitok.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Požiadavky
Operačný systém Windows 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
RAM 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390
Voľné miesto na disku 50 GB