Forza Horizon 4


2. What types of races can be found in Forza Horizon 4?

Recenzia počítačovej hry Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 je počítačová hra z dielne spoločnosti Microsoft, ktorá je zaraďovaná medzi simulátory alebo racingu. Je to neuveriteľne realistická hra s rôznymi druhmi aute, ktoré môžu hráči používať. Hra je vybraná pre PC a Xbox One.

Herné prvky

V hre sa hráči môžu dostať do virtuálneho sveta britských ostrovov, ktorý je plný zábavy. Hráči môžu prejsť cez rôzne terény, vrátane hory, lesa, púšte a mnoho ďalších. Môžu tiež uskutočňovať úlohy a súťažiť na rôznych tratiach.

V hre sú tiež rôzne aktivity ako napríklad výzvy, ktoré hráči môžu vykonávať, aby získali skúsenosti. Hra obsahuje tiež rôzne typy hier ako napríklad drag racing, street racing, off-roading, atď.

V hre sa tiež nachádza veľa rôznych druhov áut, ktoré sú k dispozícii pre hráčov. Sú to autá od značiek ako Audi, BMW, Ford a mnoho ďalších. Hráči si môžu vybrať akékoľvek auto, ktoré sa im páči a potom ho upgradovať podľa vlastného výberu.

Grafika a hudba

Grafika v hre je veľmi živá a realistická. Všetky objekty, ako sú autá, cesty, budovy a príroda, sú veľmi detailné a vyzerajú skutočne skvele. Hra má tiež veľmi dobrý zvukový efekt a rôzne zvuky, ktoré hráči počujú v závislosti od prostredia.

Hudba v hre je tiež veľmi dobrá a prispieva k celkovému hernému zážitku. Hra obsahuje rôzne skladby od rôznych interpretov, ktoré hráčom pomáhajú cítiť sa ako súčasť herného sveta.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
CPU Intel i3-4170 3,7 GHz alebo AMD FX-8120 3,1 GHz
GPU Nvidia GeForce GT 740 alebo AMD R7 250x
RAM 8 GB
Miesto na disku 45 GB
DirectX DirectX 12

Forza Horizon 4 je počítačová hra, ktorá je veľmi obľúbená medzi fanúšikmi simulátorov a hier. Grafika a zvukový efekt sú veľmi dobré a hráči si môžu vychutnať skutočný zážitok z jazdy. Hra má tiež veľa aktivít a úloh, ktoré hráčom pomáhajú cítiť sa ako súčasť herného sveta. Ak hľadáte hru, ktorá vám poskytne skutočný zážitok z jazdy, potom by ste mali skúsiť Forza Horizon 4.