Ghostwire Tokyo – Prelude


2. What is the relationship between the main character and the other characters in Ghostwire Tokyo – Prelude?

Recenzia hry Ghostwire: Tokyo – Prelude

Ghostwire: Tokyo – Prelude je nová akčná hororová počítačová hra, vyvinutá tímom Tango Gameworks a vydaná spoločnosťou Bethesda Softworks. Hra sa odohráva v Tokiu a je novým prírastkom do série Ghostwire. Hra sa začína tým, že hráči preberajú úlohu mladého strážcu, ktorý bojuje proti temnej sile, ktorá sa snaží ukradnúť duše obyvateľov Tokia.

Príbeh

Príbeh sa odohráva v Tokiu a hráči preberajú úlohu strážcu, ktorý sa snaží chrániť mesto pred temnou silou, ktorá ukradla duše obyvateľov. Strážca musí zistiť, prečo sa to stalo a ako to zastaviť. Príbeh je veľmi prepracovaný a obsahuje mnoho zaujímavých postáv, s ktorými sa hráči môžu stretávať a ktoré vám pomôžu zistiť, čo sa deje.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je veľmi prepracovaná a hráči môžu využívať rôzne prvky, ako sú bojové schopnosti, magické schopnosti, veštecké schopnosti a mnoho ďalších. Hra obsahuje tiež veľa rôznych úrovní, ktoré hráči musia prejsť, aby dosiahli ciele. Hráči si môžu vybrať aj z rôznych postáv, ktoré im môžu pomôcť bojovať proti nepriateľom a zvíťaziť vo hre.

Grafika a zvuk

Grafika je veľmi nádherná a veľmi dobre vyzerajúca. Mesto je veľmi detailne prepracované a hráči môžu vidieť rôzne časti mesta, ako sú ulice, parky, divadlá a mnoho ďalších. Zvuky sú tiež veľmi detailné a hráči môžu počuť rôzne zvuky mesta, ako sú autá, ľudia, vtáky a iné skutočné zvuky.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7, 8.1 alebo 10
Procesor Intel Core i5-4460 alebo AMD FX-8350
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 760 alebo AMD Radeon R7 260x
Pamäť 8 GB RAM
Miesto na disku 50 GB voľného miesta

Ghostwire: Tokyo – Prelude je veľmi zaujímavá počítačová hra, ktorá ponúka hráčom veľa zábavy. Príbeh je veľmi prepracovaný a hrateľnosť je veľmi zábavná. Grafika a zvuk sú veľmi dobre prepracované a hráči si vychutnajú realistický zážitok z hrania. Ak máte radi akčné hororové hry, mali by ste si túto hru určite vyskúšať.