Guild 2


When did the Guild 2 come out?

The Guild 2 is a life simulation video game developed by 4HEAD Studios and published by JoWooD Productions. It is the second installment in The Guild series, following Europa 1400: The Guild and preceding The Guild 3. The game was released worldwide in November 2006 for Windows.

Recenzia hry Guild 2

Úvod

Guild 2 je počítačová hra, ktorá patrí do žánru simulačných hier. Ide o pokračovanie úspešnej hry Guild, ktorá sa vydala na trh v roku 2002. Hra sa odohráva v stredoveku, kde hráč vie vytvoriť vlastnú dynastiu a stať sa úspešným obchodníkom alebo politikom.

Herné prostredie a grafika

Herné prostredie v hre Guild 2 je vytvorené veľmi dobre. Hráč sa môže preháňať v obrovskom meste, ktoré je plné rôznych budov, ulíc a ľudí. Grafika je veľmi detailná a vytvorená na vysokú úroveň. Niektoré budovy a objekty sa môžu zdať trochu monotónne, ale vzhľadom na veľké množstvo možností, ktoré hra ponúka, je to celkom pochopiteľné.

Herný koncept

Herný koncept hry Guild 2 je veľmi zaujímavý. Hráč si môže vytvoriť svoju vlastnú postavu a následne aj vlastnú dynastiu. Hra ponúka množstvo možností, ktoré hráčovi umožňujú rozvíjať svoju postavu a dynastiu. Hráč môže zvoliť, či chce byť obchodníkom, politikom alebo rytierom. Každá z týchto možností má svoje výhody a nevýhody. Napríklad obchodník môže vytvárať a rozvíjať svoj biznis, zatiaľ čo politik môže získavať podporu ľudí a rytier môže bojovať v bitkách.

Herný priebeh

Herný priebeh hry Guild 2 je veľmi zábavný. Hráč musí plánovať a rozhodovať o rôznych veciach, aby mohol rozvíjať svoju postavu a dynastiu. Musí sa starať o svojich podriadených, obchodovať s tovarom, rozhodovať o politických záležitostiach a podobne. Hra sa odohráva v reálnom čase, takže hráč musí byť veľmi opatrný a rozhodný.

Multifunkčnosť

Guild 2 je veľmi multifunkčná hra. Hráč si môže vytvoriť vlastnú postavu a dynastiu, ktorá sa bude rozvíjať počas hry. Hráč si môže vybrať, či chce byť obchodníkom, politikom alebo rytierom. Hra ponúka veľa možností, ktoré hráčovi umožňujú rozvíjať svoju postavu a dynastiu.

Záver

Guild 2 je veľmi zábavná a zaujímavá hra. Hráč si môže vytvoriť vlastnú postavu a dynastiu, ktorá sa bude rozvíjať počas hry. Hra ponúka veľa možností, ktoré hráčovi umožňujú rozvíjať svoju postavu a dynastiu. Grafika a herné prostredie sú vytvorené na veľmi vysokú úroveň. Celkovo je Guild 2 veľmi dobrá hra pre všetkých fanúšikov simulačných hier.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Požiadavky
Operačný systém Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Procesor 1.8 GHz
RAM 2 GB
Grafická karta 256 MB VRAM
Miesto na disku 5 GB