Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS – recenzia kvalitných slúchadiel pre profesionálnu komunikáciu


Ako dlho trvá nabitie slúchadiel?

Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS – recenzia kvalitných slúchadiel pre profesionálnu komunikáciu

O produktoch Jabra

Jabra je renomovaným výrobcom slúchadiel a handsfree zariadení, ktoré sú určené pre profesionálnych používateľov. Ich produkty sú známe svojou vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a výborným zvukom. Jabra ponúka širokú škálu produktov zahrňujúcich slúchadlá s káblovým aj bezdrôtovým pripojením, ako aj handsfree zariadenia pre mobilné telefóny a stolné telefóny.

Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS

Slúchadlá Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS sú navrhnuté pre profesionálnych používateľov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu zvuku a spoľahlivý nástroj pre komunikáciu. Tieto slúchadlá sú vybavené duálnymi reproduktormi, ktoré poskytujú vynikajúci zvuk aj v hlučnejšom prostredí. Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS majú tiež vymeniteľné časti, ako napríklad ušné vankúše, mikrofón alebo kábel, čo umožňuje ich ľahkú údržbu a výmenu.

Slúchadlá Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS sú kompatibilné s operačným systémom Windows a majú certifikáciu Microsoft. Tento produkt je ideálny pre používateľov, ktorí pracujú s počítačom a využívajú softvér Microsoft Teams.

Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS sú tiež vybavené technológiou PeakStop, ktorá chráni sluch pred príliš vysokými hlasitosťami a znižuje riziko poškodenia sluchu. Slúchadlá majú tiež funkciu odstraňovania ozvien a šumu, čo zabezpečuje kvalitnú komunikáciu aj v hlučnom prostredí.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Produkt Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS Plantronics Blackwire C3225 Sennheiser SC 165 USB Jabra Evolve 40
Cena € 99,00 € 79,00 € 89,00 € 109,00
Pripojenie USB-C USB-A USB-A USB-A
Typ slúchadiel Duo Duo Stereo Stereo
Odstraňovanie ozvien Áno Áno Áno Áno
PeakStop Áno Áno Nie Áno
Softvérová podpora Microsoft Teams Skype for Business Skype for Business Microsoft Teams, Skype, Cisco

Zhrnutie

Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS sú vynikajúce slúchadlá pre profesionálnych používateľov, ktorí vyžadujú vysokú kvalitu zvuku a spoľahlivosť. Tieto slúchadlá sú vybavené duálnymi reproduktormi, technológiou PeakStop a funkciou odstraňovania ozvien, čo zabezpečuje vynikajúcu kvalitu zvuku aj v hlučnom prostredí. Taktiež majú vymeniteľné časti, čo umožňuje ich ľahkú údržbu a výmenu. Cena je vyššia v porovnaní s niektorými konkurenčnými produktmi, ale vysoká kvalita a spoľahlivosť robia z Jabra BIZ 2300, Duo, USB-C, MS skvelý nástroj pre komunikáciu v pracovnom prostredí.