Lawn Mowing Simulator


Are there different levels of difficulty in Lawn Mowing Simulator, and if so, how do they vary?

Recenzia: Lawn Mowing Simulator

Základné informácie

Lawn Mowing Simulator je počítačová hra, ktorú vyvinula a vydala spoločnosť Skyhook Games v auguste 2021. Hra je dostupná na platformách Microsoft Windows a Xbox Series X/S.

Hráči majú v hre za úlohu spravovať svoju vlastnú záhradnú službu a starajú sa o rôzne záhrady v meste. Musia kosiť trávu, zabezpečiť dostatočné zavlažovanie a starostlivosť o rastliny. Vďaka tomu môžu získavať body a postupovať na vyššie levely.

Herné mechaniky

Herný koncept hry sa zdá byť veľmi jednoduchý, ale v skutočnosti je to oveľa viac ako len kosenie trávy. Hráči musia zabezpečiť, aby mali dostatok paliiva pre svoje kosačky, vodu pre trávnik a správne vybavenie pre každý typ záhrady, s ktorou sa stretávajú. Okrem toho musia byť schopní identifikovať rôzne druhy rastlín a zabezpečiť, aby boli správne ošetrené.

Hra ponúka niekoľko rôznych typov kosačiek, ktoré sa líšia v rýchlosti a veľkosti. Hráči môžu dokonca kupovať nové kosačky, aby zvýšili svoje šance na úspech. Okrem kosenia trávy musia hráči zabezpečiť tiež správne ošetrenie pre svoje rastliny. To zahŕňa zavlažovanie, hnojenie a odstraňovanie buriny.

Hráči môžu získať body za úspešné dokončenie úloh a postupovať na vyššie levely. Na vyšších leveloch sú rastliny náročnejšie na starostlivosť a hráči musia byť oveľa opatrnejší.

Grafika a zvukové efekty

Grafika hry je veľmi realistická a detailná. Tráva vyzerá veľmi prirodzene a každý detail je starostlivo navrhnutý. Rovnako aj zvukové efekty sú veľmi realistické. Kosačky a zavlažovacie systémy znejú presne tak, ako by sme očakávali.

Záver

Celkovo je Lawn Mowing Simulator zábavná hra pre tých, ktorí majú radi záhradu a záujem o jej starostlivosť. Herné mechaniky sú jednoduché, ale náročné a grafika je veľmi realistická. Hra môže byť pre niektorých hráčov trochu monotónna, ale pre tých, ktorí majú radi realistické simulátory, bude určite zaujímavá.

Minimálne požiadavky na hardvér

Požiadavky PC Xbox Series X/S
Operačný systém Windows 10 Windows 10
Procesor Intel Core i3-6100 / AMD Ryzen 3 1200 N/A
RAM 4 GB 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5870 NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 570
Voľné miesto na disku 20 GB 20 GB