Monster Energy Supercross The Official Videogame 5


Are there any real-world Supercross events or tracks featured in the game?

Recenzia hry Monster Energy Supercross The Official Videogame 5

O hre

Monster Energy Supercross The Official Videogame 5 je najnovšou hrou v sérii simulátorov motokrosov. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Milestone S.r.l. a vydala ju spoločnosť Milestone S.r.l. dňa 11. marca 2021.

Hráči majú možnosť zúčastniť sa na viacerých turnajoch a pretekať sa na rôznych tratiach. Hra ponúka množstvo rôznych motokrosových trás a zahrňuje reálne preteky, ktoré sa jazdia v rámci svetového šampionátu motokrosu.

Hra obsahuje viaceré herné módy, vrátane kariéry, ktorá umožňuje hráčom preberať úlohu profesionálneho motokrosára a postupovať v rámci turnajového rebríčka. Okrem toho je k dispozícii aj multiplayerový režim, kde sa hráči môžu porovnávať s ostatnými hráčmi z celého sveta.

Hráči majú možnosť prispôsobiť svojho jazdca a motocykel, aby dokázali zlepšiť svoje výkony. Hra ponúka množstvo možností úpravy ako napríklad farby a dizajn motocykla, keďže sa jedná o oficiálnu hru Monster Energy Supercross.

Grafika a zvuk

Grafické spracovanie hry je veľmi kvalitné a detailné. Trate vyzerajú realisticky a detaily sú prepracované. Hráči môžu vidieť každú nerovnosť na trati a každý kameň, ktorý sa nachádza na ceste. Okrem toho sa v hre nachádza režim kamery z prvého a tretieho pohľadu, ktoré umožňujú hráčom pozrieť sa na trať z rôznych uhlov.

Zvukové efekty v hre sú taktiež kvalitné. Hráči môžu počuť zvuk motora a jazdcov, ktorí kričia pri prejazde cez rôzne prekážky. Hudba v hre je tiež veľmi dobre vybraná a dokáže hráčov dobre naladiť na preteky.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi podobná predchádzajúcim častiam série Monster Energy Supercross. Ovládanie motocykla je intuitívne a hráči si môžu vybrať, či chcú používať joystick alebo klávesnicu.

Hra má celkové hodnotenie obtiažnosti, ktoré sa dá upraviť, aby sa prispôsobila hráčovi. Pre hráčov, ktorí sa chcú naučiť, ako riadiť motocykel, je k dispozícii tréningový režim.

Kariérny režim ponúka hráčom možnosť postúpiť v rámci turnajového rebríčka a stať sa profesionálnymi motokrosármi. Multiplayerový režim umožňuje hráčom súťažiť s ostatnými hráčmi z celého sveta, čo pridáva do hry určitý stupeň výzvy.

Záver

Monster Energy Supercross The Official Videogame 5 je kvalitná motokrosová hra, ktorá ponúka množstvo možností pre hráčov. Grafika a zvukové efekty sú veľmi kvalitné a hrateľnosť je intuitívna. Hra ponúka množstvo trás a herných režimov, ktoré dokážu zaujať hráčov na dlhú dobu. Ak máte radi motokros a chcete si vyskúšať, ako by sa vám darilo na reálnych pretekoch, táto hra je pre vás.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 10
Procesor Intel Core i5-2500K @ 3.3GHz alebo AMD FX-6300 @ 3.5GHz
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 760 alebo AMD Radeon HD 7950
Pamäť RAM 8 GB
Miesto na disku 20 GB