Moss Book 2


2. How does Moss Book 2 continue the story from Moss Book 1?

Moss Book 2 – recenzia

Moss Book 2 je počítačová hra vyvinutá spoločnosťou Noodlecake Studios. Hra je zameraná na logické riešenie úloh a príbeh je založený na knihe s názvom „Moss Book 2”, ktorá bola napísaná autorom Gregom Ragnorom. Hra je vyrobená v retro štýle a je navrhnutá tak, aby hráči prežili skutočnú príbehovú skúsenosť.

Hrateľnosť

Hra je založená na príbehovej línii, ktorá hráčom umožňuje prežiť skutočnú príbehovú skúsenosť. Hráči sa v tejto hre snažia prežiť vzrušujúcu cestu s hlavným hrdinom Gregom Ragnorom, ktorý sa snaží zachrániť svoju rodinu pred zlým veľkomotrom.

Hra má niekoľko rôznych úrovní. Každá úroveň je navrhnutá tak, aby hráči museli riešiť rôzne logické hádanky. Tie môžu zahŕňať tvorbu mostov, prechádzanie pastí, prekonávanie prekážok a pod. Hráči musia používať svoju vynaliezavosť a logické myslenie na prekonanie všetkých úrovní.

Grafický dizajn hry je veľmi zaujímavý. Je navrhnutý s retro štýlom a má nádherné kresby a animácie. Hra má tiež veľmi krásnu hudbu, ktorá je veľmi príjemná na počúvanie.

Kontrola

Kontrola hry je veľmi jednoduchá. Hráči môžu ovládať svojho hrdinu s použitím klávesnice a myši. Môžu tiež používať kontrolu hlasitosti, aby mohli upraviť hlasitosť hudby v hre.

Hodnotenie

Moss Book 2 je skvelá počítačová hra vyvinutá spoločnosťou Noodlecake Studios. Je to vynikajúca hra pre všetky vekové skupiny. Hra má zaujímavú príbehovú líniu, ktorá hráčom umožňuje prežívať skutočnú príbehovú skúsenosť. Grafický dizajn a hudba sú veľmi krásne a hrateľnosť je veľmi jednoduchá a zábavná. Celkovo je to vynikajúca počítačová hra a odporúčam ju všetkým, ktorí majú radi logické hádanky.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponenta Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 alebo novší
Procesor Intel Core 2 Duo alebo vyšší
Grafická karta GeForce 8800 GT alebo vyššia
Pamäť 2GB RAM alebo vyššia
Miesto na disku 1GB voľného miesta