Neprekonateľná televízia LG 65UQ7000: presvedčí vás o tom!


2. Aké sú klady a zápory LG 65UQ7000?

Recenzia televízie LG 65UQ7000: presvedčí vás o tom!

Televízia LG 65UQ7000 je nová a vychytená televízia, ktorá presvedčí všetkých milovníkov televízneho pozerania svojou výnimočnosťou. S veľkou obrazovkou so 65-palcovou uhlopriečkou a 4K rozlíšením ponúka neuveriteľne živé a ostré obrazy a veľmi dobrú kvalitu zvuku. Prichádza s úžasným HDR technológiou aj s množstvom inteligentných funkcií ako je inteligentné ovládanie hlasom, kompatibilita s inteligentnými zariadeniami a možnosť prehrávania videí z internetu.

Design a dizajn

LG 65UQ7000 má skvelý dizajn. Je to veľmi ľahká a kompaktná televízia s čistou a modernou vonkajšou výzdobou. Jeho telo je plne čierne s vyrazenými bielou a červenou linkou. Televízia je prekrytá sklenenou krytkou, ktorá dodáva jeho vonkajšej strane osobitý vzhľad.

Funkcie a technológie

LG 65UQ7000 je vybavený množstvom vynikajúcich funkcií a technológií. Prichádza s HDR technológiou, ktorá ponúka živé farby a ostrejšie obrazy. Je to tiež inteligentná televízia, ktorá má podporu pre hlasové ovládanie a je kompatibilná so Smart TV. Je vybavený aj funkciou prehrávania videí z internetu a množstvom ďalších inteligentných funkcií, ako je napríklad rozpoznávanie gest a podpora pre streamovanie videí z internetu.

Kvalita obrazu

LG65UQ7000 ponúka veľmi dobrú kvalitu obrazu s 4K rozlíšením a veľkou 65-palcovou obrazovkou. Ponúka jasné a živé obrazy s veľmi dobrou kontrastom a farbami. Je tiež vybavený HDR technológiou pre ešte lepšiu kvalitu obrazu.

Kvalita zvuku

LG65UQ7000 ponúka veľmi dobrú kvalitu zvuku. Je vybavený dvoma vstavanými reproduktormi, ktoré poskytujú veľmi čistý zvuk s veľmi dobrou hlasitosťou. Je tiež vybavený funkciou upravovania zvuku pre ešte lepšiu kvalitu zvuku.

Cena

LG65UQ7000 sa predáva za naozaj prijateľnú cenu. Je to veľmi dobrá televízia s kvalitným obrazom a zvukom, ktorá stojí za to.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Produkt Veľkosť obrazovky Rozlíšenie HDR Cena
LG 65UQ7000 65 palcov 4K Áno Prijateľná
Samsung Q7F 65 palcov 4K Áno Drahšia
Sony XBR65X900F 65 palcov 4K Áno Drahšia
TCL 65S425 65 palcov 4K Nie Lacnejšia

LG 65UQ7000 je úžasná televízia, ktorá ponúka veľmi dobrý obraz a zvuk za prijateľnú cenu. Je to veľmi výkonná televízia, ktorá presvedčí všetkých milovníkov televízie svojou výnimočnosťou. Keďže je to inteligentná televízia s množstvom inteligentných funkcií a veľmi dobrou kvalitou obrazu a zvuku, určite stojí za to.