Nízka cena s vysokým výkonom: Recenzia OnePlus Nord CE 2 Lite


1. Aký je rozdiel medzi OnePlus Nord CE 2 Lite a predchádzajúcimi verziami OnePlus Nord?

OnePlus Nord CE 2 Lite – Nízka cena s vysokým výkonom

OnePlus Nord CE 2 Lite je najnovší prírastok do rodiny OnePlus Nord. Ide o cenovo prístupný telefón, ktorý ponúka špičkovú výbavu. Je to výkonný telefón, ktorý je navrhnutý tak, aby bol ľahko použiteľný a prístupný pre všetkých. Disponuje 6,43-palcovým displejom s rozlíšením 1080 x 2400 pixelov a 90 Hz obnovovacou frekvenciou.

Výkon

Na pohone telefónu je procesor Qualcomm Snapdragon 750G, ktorý je spolu s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom vybavený na skvelý výkon. Je schopný vykonávať náročnejšie úlohy bez akýchkoľvek problémov. Je vybavený aj GPU Adreno 619, ktorá poskytuje skvelý výkon pri hraní hier.

Batéria

Batéria telefónu má kapacitu 4500 mAh, čo je postačujúce na dlhé hodiny používania. Navyše môžete využiť rýchle nabíjanie Warp Charge 30T, ktoré vám dokáže telefón nabíjať až do plnej kapacity za menej ako 30 minút.

Fotoaparát

OnePlus Nord CE 2 Lite je vybavený trojitým fotoaparátom. Hlavný fotoaparát má rozlíšenie 48 MP, zadný fotoaparát má 8 MP a ultrazvukový fotoaparát je 2 MP. Disponuje aj množstvom funkcií, ako je AI autofocus, nočný režim, panorámový režim a mnoho ďalších.

Výhody a nevýhody

OnePlus Nord CE 2 Lite má množstvo výhod, ktoré poskytujú skvelý zážitok z používania. Jednou z nich je vysoký výkon, ktorý je pre tento cenový segment veľmi dobrý. Taktiež má veľmi kvalitný displej a fotoaparát, ktorý je schopný vytvárať kvalitné fotografie.

Nevýhodou je, že telefón nemá slot na microSD kartu a nemá ani podporu pre 5G. Taktiež má veľmi obmedzený úložný priestor, ktorý vám môže rýchlo dobiť.

Porovnanie produktu

Produkt OnePlus Nord CE 2 Lite Nokia 5.4 Xiaomi Redmi Note 10 Pro Realme 7 Pro
Cena 298 € 179 € 229 € 248 €
Výkon Veľmi vysoký Stredne vysoký Stredne vysoký Veľmi vysoký
Batéria 4500 mAh 4000 mAh 5020 mAh 4500 mAh
Fotoaparát 48 MP 48 MP 64 MP 64 MP
Podpora pre 5G Nie Nie Áno Áno

OnePlus Nord CE 2 Lite je skvelý telefón s nízkou cenou a vysokým výkonom. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú cenovo prístupný telefón s dobrým výkonom. Je vybavený špičkovou výbavou, ktorá je dostupná v cenovej kategórii. Ak hľadáte cenovo prístupný telefón, ktorý je vybavený vysokým výkonom, OnePlus Nord CE 2 Lite je skvelá voľba.