Pevný disk Ext. HDD WD My Passport Ultra 4TB 2,5“ modro-čierna – Recenzia a hodnotenie


Aká je životnosť tohto externého pevného disku?

Pevný disk Ext. HDD WD My Passport Ultra 4TB 2,5“ modro-čierna – Recenzia a hodnotenie

Prehľad produktu

Pevný disk Ext. HDD WD My Passport Ultra 4TB 2,5“ modro-čierna je výkonný a spoľahlivý externý pevný disk od spoločnosti Western Digital. S kapacitou 4TB, tento pevný disk ponúka dostatok miesta na ukladanie vašich dát, ako sú fotografie, videá, hudba a dokumenty.

Dizajn a kvalita spracovania

Tento pevný disk je veľmi kompaktný a ľahký, čo umožňuje jednoduché prenášanie. Jeho modro-čierna farba je elegantná a príjemná pre oči. Kvalita spracovania je vysoká, čo sa odráža vo výkone a spoľahlivosti tohto produktu.

Výkon a rýchlosť

Pevný disk Ext. HDD WD My Passport Ultra 4TB 2,5“ modro-čierna ponúka vysoký výkon a rýchlosť pre prenos dát. S rozhraním USB 3.0 je možné dosiahnuť rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s, čo vám umožní rýchle a efektívne prenášať veľké súbory.

Softvérová podpora

Tento pevný disk je vybavený softvérom WD Backup, ktorý vám umožní jednoducho zálohovať vaše dáta a chrániť ich pred stratou. Softvér je veľmi jednoduchý na používanie a ponúka možnosť automatického zálohovania na vybraný čas a frekvenciu.

Bezpečnosť a ochrana

Pevný disk Ext. HDD WD My Passport Ultra 4TB 2,5“ modro-čierna ponúka viacvrstvovú ochranu a bezpečnosť vašich dát. Vďaka implementácii hardvérovej šifrovania AES 256-bitovým kľúčom sú vaše dáta chránené pred neoprávneným prístupom. Okrem toho je tu aj možnosť nastavenia hesla pre prístup k pevnému disku.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Produkt Pevný disk Ext. HDD WD My Passport Ultra 4TB 2,5“ modro-čierna Konkurenčný produkt 1 Konkurenčný produkt 2 Konkurenčný produkt 3
Kapacita 4TB 2TB 5TB 3TB
Rýchlosť prenosu USB 3.0 – 5 Gb/s USB 2.0 – 480 Mb/s USB 3.1 – 10 Gb/s USB 3.0 – 5 Gb/s
Softvérová podpora Áno (WD Backup) Nie Áno (Seagate Dashboard) Áno (Transcend Elite)
Bezpečnosť Hardvérová šifrovania (AES 256-bit) Nie Softvérová šifrovania Nie

Celkovo, pevný disk Ext. HDD WD My Passport Ultra 4TB 2,5“ modro-čierna je vynikajúci produkt s vysokým výkonom, spoľahlivosťou a bezpečnosťou. S jeho veľkou kapacitou, rýchlym prenosom dát a jednoduchým používaním, je ideálny pre každého, kto potrebuje veľa úložného miesta a ochranu dát. Vo v porovnaní s konkurenčnými produktami vyniká svojou kapacitou a bezpečnosťou, čo ho robí jedným z najlepších pevných diskov na trhu.