Pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne – skvelý spoločník pre hráčov


Aké sú veľkosti súborov, ktoré je možné na tento pevný disk uložiť?

Pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne – skvelý spoločník pre hráčov

Úvod

Pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne je skvelým doplnkom pre každého hráča, ktorý hľadá spoľahlivé a rýchle úložisko pre svoje hry. S kapacitou 12TB a rýchlosťou prenosu dát až 250 MB/s, tento pevný disk je určený na ukladanie väčšieho množstva hier a súborov.

Spoločnosť WD_BLACK

Spoločnosť WD_BLACK je medzi hráčmi dobre známa svojimi kvalitnými pevnými diskami pre hráčov. WD_BLACK je súčasťou spoločnosti Western Digital, ktorá patrí medzi popredných výrobcov digitálnych úložísk. Ich produkty sú známe pre svoju spoľahlivosť, výkon a kvalitu.

Design

Pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne má veľmi elegantný a moderný dizajn. Jeho čierna farba s logom WD_BLACK v bielej farbe robí tento produkt vizuálne veľmi príťažlivým. Disk má rozmer 198 x 118 x 38 mm a váži 1,06 kg, čo z neho robí veľký, ale stále prenosný disk. Na prednej strane disku je umiestnené biele LED svetlo, ktoré signalizuje, že disk je zapnutý a pracuje.

Kapacita a rýchlosť prenosu dát

Pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne je určený pre hráčov, ktorí majú veľa hier a súborov. S kapacitou 12TB, tento disk ponúka veľké množstvo úložného priestoru pre ukladanie hier, aplikácií, videí a ďalších súborov. Rýchlosť prenosu dát až 250 MB/s znamená, že hráči môžu rýchlo prenášať veľké súbory a hry, čo znižuje čakacie časy a umožňuje im hrať hry bez oneskorenia.

Kompatibilita a funkcie

Pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne je kompatibilný s Xbox One konzolou a Windows 10. Tento disk obsahuje aj funkciu automatizovaného zálohovania a ochrany heslom, ktoré zaručujú, že súbory a hry sú v bezpečí a chránené pred neoprávneným prístupom. Tento disk tiež obsahuje vstavaný chladič, ktorý zabraňuje prehrievaniu a zvyšuje životnosť disku.

Záver

Pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne je skvelým spoločníkom pre hráčov, ktorí hľadajú spoľahlivý a rýchly spôsob, ako ukladať svoje hry a súbory. S kapacitou 12TB a rýchlosťou prenosu dát až 250 MB/s, tento disk ponúka veľké množstvo úložného priestoru a rýchle prenosy dát. Tento disk tiež obsahuje množstvo funkcií, ktoré zaručujú bezpečnosť a ochranu súborov a hry.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Produkt Kapacita Rýchlosť prenosu dát Kompatibilita Cena
Pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne 12TB 250 MB/s Xbox One a Windows 10 399,99 €
Seagate Game Drive Hub 8TB 8TB 160 MB/s Xbox One a Windows 10 219,99 €
Toshiba Canvio Gaming 4TB 4TB 120 MB/s Xbox One a Windows 10 129,99 €
LaCie Rugged USB-C 5TB 5TB 130 MB/s Mac a Windows 239,99 €

Porovnanie ukazuje, že pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne má v porovnaní s konkurenčnými produktmi najväčšiu kapacitu a najvyššiu rýchlosť prenosu dát. Tento disk je tiež najdrahší, ale ponúka množstvo funkcií a spoľahlivosti, ktoré ostatné produkty nemajú. Ak hľadáte spoľahlivý a rýchly spôsob, ako ukladať svoje hry a súbory, pevný disk WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne je skvelou voľbou pre vás.