Pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB – recenzia


Ako sa tento pevný disk vyrovnáva s inými porovnateľnými produktmi?

Recenzia: Pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB

Výkon a rýchlosť

Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB je výkonný pevný disk, ktorý ponúka rýchlosť otáčok 7200 RPM. Tento disk je navrhnutý pre použitie v serveroch a datových centrách, kde je potrebná vysoká spoľahlivosť a výkon. Vďaka svojmu výkonnému hardvéru a technológiám, ktoré zabezpečujú rýchle prenosy dát, je tento disk ideálny pre náročné aplikácie a vysoko záťažové prostredia.

Kapacita a spoľahlivosť

Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB ponúka kapacitu 4TB, čo je dostatočné pre ukladanie veľkého množstva dát. Disk má tiež vysokú spoľahlivosť a je vybavený technológiami, ktoré zabezpečujú ochranu dát pred stratou a poškodením. Disk má tiež vysokú odolnosť voči vibráciám a nárazom, ktoré sa môžu vyskytnúť v datových centrách a serverových miestnostiach.

Kompatibilita a použiteľnosť

Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB je kompatibilný so širokou škálou operačných systémov a serverových platforiem. Disk sa ľahko inštaluje a používa a má tiež nízku spotrebu energie, čo z neho robí energeticky efektívny pevný disk. Disk má tiež vysokú odolnosť voči vibráciám a nárazom, ktoré sa môžu vyskytnúť v datových centrách a serverových miestnostiach.

Cena a hodnota

Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB je výkonný pevný disk, ktorý ponúka vysokú spoľahlivosť a výkon. Jeho cena je však o niečo vyššia ako u iných pevných diskov na trhu. Avšak, ak hľadáte spoľahlivý a výkonný pevný disk pre svoje náročné aplikácie a prostredia, potom je Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB určite dobrá investícia.

Porovnanie produktu: Pevný disk Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB

Produkt Kapacita Rýchlosť otáčok Spoľahlivosť Cena
Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB 4TB 7200 RPM Vysoká Vyššia
Seagate Barracuda Pro 4TB 4TB 7200 RPM Vysoká Nižšia
Toshiba N300 4TB 4TB 7200 RPM Vysoká Nižšia
Hitachi Ultrastar 7K4000 4TB 4TB 7200 RPM Vysoká Nižšia

V porovnaní s konkurenčnými produktmi, je Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB výkonnejší a spoľahlivejší, no jeho cena je o niečo vyššia ako u ostatných produktov. Ak však hľadáte pevný disk s vysokou spoľahlivosťou a výkonom, potom je Western Digital Ultrastar DC HC310 SATA 4TB určite dobrá voľba.