PowerSlave Exhumed


What is the storyline of PowerSlave Exhumed?

Recenzia hry PowerSlave Exhumed

Základné info

PowerSlave Exhumed je akčná počítačová hra vydaná roku 1999 firmou Playmates Interactive Entertainment. Je to remake pôvodnej hry PowerSlave, ktorá vyšla roku 1996 pre konzoly Sega Saturn a PlayStation. V hre sa hráte ako archeológ, ktorý sa ocitne v egyptských pyramidách plných nebezpečenstiev a záhad. Hra je plná akcie, prechádzok po bludiskách, hádaniek a bojov s bossmi.

Grafika a zvuk

Grafika hry PowerSlave Exhumed je pomerne stará, ale kvalita je stále slušná. Hra využíva starší 3D engine, ale vzhľadom na to, že hra bola vydaná v roku 1999, je to pochopiteľné. Hra však ponúka pestré prostredie, od egyptských hrobiek až po množstvo iných prostredí, ktoré sa líšia od seba.

Zvuk je v hre veľmi dôležitý, pretože vám pomôže v navigácii po bludiskách a zároveň vás upozorní na prípadné nebezpečenstvá. Hudba je v hre zaujímavá, ale nie príliš výrazná.

Hratelnosť a príbeh

Hratelnosť hry PowerSlave Exhumed je pomerne jednoduchá. Hráč sa pohybuje po rôznych miestnostiach a bludiskách a zároveň bojuje s rôznymi nepriateľmi a bossmi. Hra však nie je príliš náročná, pretože vám hra ponúka rôzne zbrane a pomocné predmety, ktoré vám uľahčia hranie.

Pri príbehu hry PowerSlave Exhumed ide o to, že hráč je archeológ, ktorý hľadá starobylý artefakt v egyptských pyramidách. Pri hľadaní artefaktu sa hráč musí vyrovnať s rôznymi nástrahami, nepriateľmi a záhadami. Príbeh je v hre pomerne slabý, ale to neznamená, že by to hru robilo horšou.

Zhrnutie

Hra PowerSlave Exhumed je zaujímavou akčnou hrou, ktorá ponúka pestré prostredie a rôzne nepriateľov. Hra nie je príliš náročná, ale zároveň ponúka zábavu. Grafika a zvuk sú pomerne staré, ale stále slušné. Hra nie je príliš dlhá, ale zároveň ponúka dostatok zábavy.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 95/98
Procesor Pentium 166 MHz
RAM 32 MB
Voľné miesto na disku 300 MB
Grafická karta 4 MB VRAM
Zvuková karta 16-bitová zvuková karta
CD-ROM 4x CD-ROM