Recenzia: Panasonic DC-G100WEG-K – výkonný fotoaparát s kvalitnými objektívmi LUMIX 12-32mm a LUMIX 35-100mm


Ako sa ovládacie prvky Panasonic DC-G100WEG-K líšia od ostatných fotoaparátov?

Recenzia: Panasonic DC-G100WEG-K – výkonný fotoaparát s kvalitnými objektívmi LUMIX 12-32mm a LUMIX 35-100mm

Zhrnutie

Panasonic DC-G100WEG-K je výkonný fotoaparát s kvalitnými objektívmi LUMIX 12-32mm a LUMIX 35-100mm, ktorý ponúka širokú škálu funkcií a vlastností. Jeho prispôsobivosť a mobilita ho robia ideálnym pre cestovanie, vlogovanie a prezentovanie na sociálnych médiách. Je to vynikajúci fotoaparát pre začiatočníkov aj profesionálov.

Funkcie a vlastnosti

Panasonic DC-G100WEG-K je vybavený 20,3-megapixelovým digitálnym Live MOS snímačom, ktorý umožňuje vynikajúce výsledky aj pri slabom osvetlení. Má rýchly autofokus a 5-osovú stabilizáciu obrazu, ktorá pomáha zachytiť ostré a stabilné zábery. Fotoaparát má aj vstavaný mikrofón, ktorý umožňuje vysokokvalitné nahrávanie zvuku.

Jedna z výhod tohto fotoaparátu je jeho mobilita. Je malý a ľahký, čo z neho robí skvelý nástroj pre cestovanie a natáčanie vlogov. Má tiež 180-stupňový otočný displej, ktorý umožňuje ľahké sledovanie a natáčanie selfie videí.

Panasonic DC-G100WEG-K má tiež veľa funkcií, ktoré umožňujú rôzne kreatívne možnosti. Môžete použiť rôzne filtre pre efekty a experimentovať s rôznymi režimami a nastaveniami. Má tiež rýchly sériový režim, ktorý umožňuje zachytiť rýchle pohyby a akcie.

Kvalita obrazu a videa

Panasonic DC-G100WEG-K poskytuje vynikajúce výsledky v oblasti kvality obrazu a videa. Jeho snímač a objektívy LUMIX umožňujú zachytiť detaily a farby s vysokou presnosťou. Jeho schopnosť zachytiť ostré a stabilné zábery robia z tohto fotoaparátu ideálny nástroj na natáčanie videí pre sociálne médiá a prezentovanie vašich projektov.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Produkt Cena Funkcie Kvalita obrazu a videa
Panasonic DC-G100WEG-K 1200 EUR 20,3-megapixelový digitálny Live MOS snímač, rýchly autofokus, 5-osová stabilizácia obrazu, vstavaný mikrofón, 180-stupňový otočný displej, rôzne filtre a režimy Vynikajúca kvalita obrazu a videa s vysokou presnosťou zachytenia detailov a farieb, rýchly a stabilný autofokus
Sony Alpha A6400 1100 EUR 24,2-megapixelový APS-C CMOS snímač, rýchly autofokus, 425 zaostrovacích bodov, 5-osová stabilizácia obrazu, vstavaný mikrofón, 180-stupňový otočný displej, rôzne filtre a režimy Vynikajúca kvalita obrazu a videa s vysokou presnosťou zachytenia detailov a farieb, rýchly a stabilný autofokus
Fujifilm X-T30 1000 EUR 26,1-megapixelový X-Trans CMOS 4 snímač, rýchly autofokus, 425 zaostrovacích bodov, 4-osová stabilizácia obrazu, vstavaný mikrofón, 180-stupňový otočný displej, rôzne filtre a režimy Vynikajúca kvalita obrazu a videa s vysokou presnosťou zachytenia detailov a farieb, rýchly a stabilný autofokus
Panasonic Lumix GX9 800 EUR 20,3-megapixelový digitálny Live MOS snímač, rýchly autofokus, 5-osová stabilizácia obrazu, vstavaný mikrofón, tiltable displej, rôzne filtre a režimy Vynikajúca kvalita obrazu a videa s vysokou presnosťou zachytenia detailov a farieb, rýchly a stabilný autofokus

Záver

Panasonic DC-G100WEG-K je vynikajúci fotoaparát s kvalitnými objektívmi LUMIX 12-32mm a LUMIX 35-100mm, ktorý ponúka široké možnosti funkcií a vlastností. Je to vynikajúci nástroj pre cestovanie, vlogovanie a prezentovanie na sociálnych médiách. Jeho kvalita obrazu a videa s vysokou presnosťou zachytenia detailov a farieb robia z tohto fotoaparátu ideálny nástroj pre začiatočníkov aj profesionálov.