Recenzia pevného disku Seagate IronWolf Pro 8TB pre NAS s 256MB vyrovnávacej pamäte a SATAIII rozhraním (model ST8000NE001)


Aké sú technologické vylepšenia, ktoré tento pevný disk ponúka?

Recenzia pevného disku Seagate IronWolf Pro 8TB pre NAS s 256MB vyrovnávacej pamäte a SATAIII rozhraním (model ST8000NE001)

Úvod

Seagate IronWolf Pro 8TB je jedinečný pevný disk určený pre použitie v sieťových úložiskách (NAS), ktorý je vybavený 256MB vyrovnávacej pamäte a SATAIII rozhraním. Tento produkt je optimalizovaný pre použitie v náročných podnikových prostrediach a zaručuje vysokú spoľahlivosť, výkon a kapacitu.

Výkon

Seagate IronWolf Pro 8TB je výkonný pevný disk s rýchlosťou otáčok 7200 RPM, ktorý zaručuje rýchly prenos dát a nízke odozvy. Vďaka vysokej kapacite 8TB tento pevný disk zvládne uchovať veľké množstvo dát a umožní používateľom rýchlo a efektívne pracovať s nimi.

Spoločnosť Seagate

Spoločnosť Seagate je jedným z popredných svetových výrobcov pevných diskov a poskytuje riešenia pre rôzne typy zákazníkov. Seagate IronWolf Pro 8TB je jedným z produktov tejto spoločnosti a zaručuje vysokú kvalitu, spoľahlivosť a výkon.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Na trhu sú k dispozícii rôzne pevné disky určené pre použitie v sieťových úložiskách (NAS). Nižšie uvádzame porovnanie Seagate IronWolf Pro 8TB s 3 konkurenčnými produktmi.

Seagate IronWolf Pro 8TB Western Digital Red Pro 8TB Toshiba N300 8TB HGST Deskstar NAS 8TB
Cena vyššia nižšia nižšia nižšia
Kapacita 8TB 8TB 8TB 8TB
Rýchlosť otáčok 7200 RPM 7200 RPM 7200 RPM 7200 RPM
Vyrovnávacia pamäť 256MB 128MB 128MB 128MB
Spoločnosť Seagate Western Digital Toshiba HGST

Záver

Seagate IronWolf Pro 8TB je výkonný a spoľahlivý pevný disk určený pre použitie v sieťových úložiskách (NAS). Tento produkt zaručuje vysokú kapacitu a rýchlosť prenosu dát, čo umožňuje efektívne a rýchle spracovanie dát v náročných podnikových prostrediach. Napriek vyššej cene je tento produkt odporúčaný pre použitie v podnikových sieťových úložiskách.