Recenzia pevného disku WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne pre Xbox One


Aká je kapacita pevného disku WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne?

Recenzia pevného disku WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne pre Xbox One

Úvod

WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne je pevný disk určený pre hráčov, ktorí majú radi veľké množstvo hier a potrebujú dostatok miesta na ich ukladanie. Je navrhnutý pre použitie s Xbox One konzolou a má kapacitu až 12 terabajtov. V tejto recenzii sa pozrieme na jeho funkcie, výkon a kvalitu.

Funkcie a výkon

WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne ponúka rýchly prenosový výkon až 250 MB / s, čo umožňuje hráčom rýchlo načítavať svoje hry a zabezpečiť plynulé hranie. Disk je vybavený technológiou USB 3.2 gen 1 a je kompatibilný s Xbox One, Xbox One S a Xbox One X.

Disk je tiež vybavený inteligentným chladením, ktoré pomáha udržiavať nízku teplotu a zabezpečuje spoľahlivý výkon. Tento chladiaci systém je veľmi tichý a nevadia hráčom pri hraní.

Okrem toho je WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne dodávaný s 2-mesačným členstvom v Xbox Game Pass Ultimate. Táto služba umožňuje hráčom prístup k viac ako 100 hrám pre Xbox One a PC. Členstvo zahŕňa aj Xbox Live Gold, ktorý umožňuje hráčom hrať online s ostatnými hráčmi.

Kvalita

WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne má pevné kovové telo, ktoré zaisťuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. Disk je tiež vybavený ochranou proti nárazom a vibráciám, čo zabezpečuje, že dáta sú v bezpečí aj pri prenose.

Hoci je disk veľký a ťažký, je stále veľmi prenosný a ľahko sa zmestí do väčšiny batohov alebo kufrov. Je tiež veľmi jednoduché ho pripojiť k Xbox One konzole a začať ho používať.

Záver

Celkovo je WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne vynikajúci pevný disk pre hráčov, ktorí potrebujú veľa miesta na ukladanie svojich hier. Jeho rýchly prenosový výkon, inteligentné chladení a ochrana proti nárazom a vibráciám zabezpečujú, že je spoľahlivý a bezpečný. Okrem toho je dodávaný s členstvom v Xbox Game Pass Ultimate, čo je skvelý bonus pre hráčov.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Tabuľka nižšie porovnáva WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne s tromi konkurenčnými produktami: Seagate Game Drive Hub 8TB, Toshiba Canvio Advance a Samsung T5 Portable SSD.

Produkt Kapacita Prenosový výkon Chladiaci systém Členstvo v hernom klube
WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne 12 TB 250 MB/s Áno Áno
Seagate Game Drive Hub 8TB 8 TB 160 MB/s Áno Nie
Toshiba Canvio Advance 4 TB 5 Gb/s Nie Nie
Samsung T5 Portable SSD 1 TB 540 MB/s Nie Nie

Z tabuľky vyplýva, že WD_BLACK 12TB D10 Game Drive XboxOne ponúka najväčšiu kapacitu a najrýchlejší prenosový výkon. Je tiež jediným produktom, ktorý má inteligentné chladenie a členstvo v hernom klube. Seagate Game Drive Hub 8TB má podobné funkcie ako WD_BLACK, ale má menšiu kapacitu a pomalší prenosový výkon. Toshiba Canvio Advance a Samsung T5 Portable SSD sú oveľa menšie a majú nižší prenosový výkon.