Recenzia: Pevný disk WD My Book s kapacitou 14TB a USB3.0 pre rýchle prenosy dát


Je tento pevný disk kompatibilný s MacOS?

Recenzia: Pevný disk WD My Book s kapacitou 14TB a USB3.0 pre rýchle prenosy dát

Úvod

Pevné disky sú nevyhnutnou súčasťou moderných počítačov, kde ukladajú obrovské množstvo dát. WD My Book je jedným z najpopulárnejších produktov na trhu, ktorý prináša skvelú kapacitu a rýchle prenosy dát.

Špecifikácie

WD My Book ponúka neuveriteľnú kapacitu 14TB, čo je viac ako dosť pre bežné použitie. Disk má rozhranie USB 3.0, ktoré umožňuje rýchly prenos dát. Disk je kompatibilný s Windows aj Mac OS, takže môže byť použitý na rôznych zariadeniach.

Disk je relatívne tichý a neprodukuje veľa tepla, takže môže byť umiestnený na pulte alebo na stole. Disk má tiež funkciu automatického zálohovania, ktorá môže byť veľmi užitočná pre ukladanie dôležitých dát.

Výkon

WD My Book ponúka skvelý výkon vďaka svojmu rozhraniu USB 3.0. S rýchlosťou prenosu dát až 5 Gb/s môže preniesť veľké súbory za veľmi krátky čas. Disk je tiež relatívne tichý a neprodukuje veľa tepla, takže môže byť umiestnený na pulte alebo na stole.

Cena

WD My Book nie je najlacnejší pevný disk na trhu, ale ponúka skvelú hodnotu za peniaze. S kapacitou 14TB a rýchlym rozhraním USB 3.0 je to skvelá investícia pre tých, ktorí potrebujú veľa úložného priestoru.

Záver

WD My Book je skvelým pevným diskom s kapacitou 14TB a rýchlym rozhraním USB 3.0. Disk ponúka skvelý výkon a hodnotu za peniaze, čo ho robí jedným z najlepších produktov na trhu.

Porovnanie produktu: Pevný disk WD My Book s kapacitou 14TB a USB3.0 pre rýchle prenosy dát

Produkt Kapacita Rozhranie Cena
WD My Book 14TB USB 3.0 €300
Seagate Backup Plus 10TB USB 3.0 €280
Toshiba Canvio Advance 4TB USB 3.0 €100
LaCie Rugged Mini 2TB USB 3.0 €120

WD My Book ponúka najväčšiu kapacitu a najlepšiu hodnotu za peniaze v porovnaní s ostatnými produktmi. Seagate Backup Plus je veľmi podobný produkt, ale ponúka o 4TB menej kapacity a stojí o €20 menej. Toshiba Canvio Advance a LaCie Rugged Mini sú oveľa lacnejšie, ale ponúkajú oveľa menej kapacity.