Recenzia: Pevný disk WD My Passport SSD 4TB – rýchly a spoľahlivý spoločník na cesty


Aké sú pokrytie záruky a servisu pre pevný disk WD My Passport SSD 4TB?

Recenzia: Pevný disk WD My Passport SSD 4TB – rýchly a spoľahlivý spoločník na cesty

WD My Passport SSD 4TB je pevný disk, ktorý je určený pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivého spoločníka na cesty. Disk ponúka veľkú kapacitu a vysokú rýchlosť prenosu dát. Ak si teda hľadáte rýchly a spoľahlivý pevný disk, ktorý si môžete vziať kamkoľvek, WD My Passport SSD 4TB by mal byť vašou prvou voľbou.

Design a kvalita

WD My Passport SSD 4TB má veľmi pekný a moderný dizajn. Disk je krytý hliníkovým krytom, ktorý ho chráni pred poškodením a prachom. Je tiež veľmi odolný voči nárazom a vode, čo znamená, že ho môžete vziať so sebou kamkoľvek, bez toho, aby ste sa museli obávať jeho poškodenia.

Kvalita tohto pevného disku je tiež veľmi dobrá. WD je známy svojou spoľahlivosťou a tento disk nie je výnimkou. Disk bol testovaný a overený, aby zabezpečil, že vaše dáta budú v bezpečí a chránené pred stratou alebo poškodením.

Výkon a rýchlosť

WD My Passport SSD 4TB ponúka vysokú rýchlosť prenosu dát. S rýchlosťou čítania a zápisu až 1050 MB/s môžete prenášať súbory rýchlo a efektívne. Disk tiež podporuje USB 3.2 Gen 2 pre rýchlejšie prenosy dát a zlepšený výkon.

WD My Passport SSD 4TB tiež obsahuje softvér WD Backup, ktorý vám umožní jednoducho zálohovať vaše dáta a chrániť ich pred stratou alebo poškodením. Softvér je veľmi jednoduchý na používanie a môžete si nastaviť automatické zálohovanie, aby ste mali vaše dáta vždy v bezpečí.

Kapacita

WD My Passport SSD 4TB má kapacitu 4TB, čo je viac ako dosť pre väčšinu používateľov. Môžete si ukladať veľké súbory, videá, fotografie a ďalšie dáta, bez toho, aby ste museli stavať na viacerých pevných diskoch alebo USB kľúčoch.

WD My Passport SSD 4TB je tiež veľmi kompaktný a ľahký. Môžete ho ľahko prenášať kamkoľvek a nezaberie veľa miesta vo vašej taške alebo kufri.

Cena

WD My Passport SSD 4TB nie je najlacnejší pevný disk na trhu, ale stojí za to investovať do kvality a spoľahlivosti, ktorú ponúka. Disk je cenovo dostupný a ponúka veľa funkcií a vlastností, ktoré ocenia najmä tí, ktorí potrebujú spoľahlivý a rýchly spoločník na cesty.

Porovnanie produktu: Recenzia: Pevný disk WD My Passport SSD 4TB – rýchly a spoľahlivý spoločník na cesty

Produkt Kapacita Rýchlosť prenosu dát Cena
WD My Passport SSD 4TB 4TB 1050 MB/s 399,99€
Samsung T7 Touch Portable SSD 2TB 2TB 1050 MB/s 399,99€
Crucial X8 Portable SSD 4TB 4TB 1050 MB/s 629,99€
SanDisk Extreme PRO Portable SSD 2TB 2TB 1050 MB/s 399,99€

WD My Passport SSD 4TB ponúka vysokú kapacitu, vysokú rýchlosť prenosu dát a kvalitu za rozumnú cenu. Konkurenčné produkty s rovnakou kapacitou a rýchlosťou prenosu dát sú buď drahšie alebo ponúkajú menej funkcií a vlastností. Ak hľadáte spoľahlivý a rýchly spoločník na cesty, WD My Passport SSD 4TB by mal byť vašou prvou voľbou.