Recenzia Philips LCD Monitor 329P1H – Skvelý obraz a výborné funkcie!


Aké sú parametre výkonu monitora Philips 329P1H?

Recenzia Philips LCD Monitor 329P1H – Skvelý obraz a výborné funkcie!

Úvod

Philips LCD Monitor 329P1H je skvelý monitor, ktorý ponúka vynikajúci obraz a výborné funkcie. Monitor má veľkú uhlopriečku 32 palcov a 4K rozlíšenie, čo z neho robí ideálny nástroj pre prácu aj zábavu. Okrem toho je monitor vybavený množstvom vstupov a výstupov, ktoré umožňujú pripojenie viacerých zariadení naraz.

Obraz

Obraz na monitore Philips 329P1H je vynikajúci. 4K rozlíšenie umožňuje zobraziť detaily, ktoré by inak boli stratené. Farby sú jasné a živé, čo robí obraz ešte realistickejším. Monitor má aj funkciu HDR, ktorá umožňuje zobraziť ešte lepšie kontrasty a farby.

Funkcie

Monitor Philips 329P1H je vybavený množstvom funkcií. Medzi nimi patrí napríklad funkcia Picture-by-Picture, ktorá umožňuje zobraziť viaceré zdroje naraz a porovnávať ich. Monitor má aj funkciu Picture-in-Picture, ktorá umožňuje zobraziť obraz z druhého zdroja v rohu obrazovky.

Okrem toho má monitor Philips aj funkciu PowerSensor, ktorá monitoruje pohyb pred monitorom a upravuje jas obrazovky. Tým sa ušetrí energiu a zároveň sa predchádza unavovaniu očí.

Pripojenie

Monitor Philips 329P1H má množstvo vstupov a výstupov, ktoré umožňujú pripojenie viacerých zariadení naraz. Medzi nimi patrí HDMI, DisplayPort, USB-C a USB 3.2. Monitor má aj zabudované reproduktory, ktoré umožňujú pripojenie zvukového zariadenia pomocou 3,5 mm jacku.

Záver

Philips LCD Monitor 329P1H je skvelý monitor s vynikajúcim obrazom a množstvom funkcií. Monitor je ideálny pre prácu aj zábavu a ponúka množstvo vstupov a výstupov pre pripojenie viacerých zariadení naraz. Ak hľadáte monitor s veľkou uhlopriečkou a 4K rozlíšením, Philips 329P1H je skvelá voľba.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Model Uhlopriečka Rozlíšenie Funkcie Cena
Philips LCD Monitor 329P1H 32 palcov 4K Picture-by-Picture, Picture-in-Picture, PowerSensor 799 €
LG 32UN880-B 32 palcov 4K USB-C, HDR, FreeSync 899 €
Dell Ultrasharp U3219Q 32 palcov 4K Kalibrácia farieb, USB-C, HDR 1 099 €
ASUS ProArt PA32UC-K 32 palcov 4K Kalibrácia farieb, HDR, Thunderbolt 3 1 699 €

Philips LCD Monitor 329P1H je v porovnaní s konkurenčnými produktami cenovo dostupnejší, ale napriek tomu ponúka množstvo funkcií. LG 32UN880-B a Dell Ultrasharp U3219Q majú rovnakú uhlopriečku a rozlíšenie ako Philips, ale sú o niečo drahšie a ponúkajú menej funkcií. ASUS ProArt PA32UC-K je najdrahší z porovnávaných monitorov, ale ponúka aj najviac funkcií, ako napríklad kalibráciu farieb a Thunderbolt 3.

V závislosti od požiadaviek a rozpočtu si každý môže vybrať ten správny monitor, ktorý mu najviac vyhovuje. Ak hľadáte skvelý monitor s veľkou uhlopriečkou a 4K rozlíšením za rozumnú cenu, Philips LCD Monitor 329P1H je skvelou voľbou.