Recenzia: SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 – rýchly a spoľahlivý externý pevný disk


Aká je maximálna rýchlosť prenosu dát s príslušenstvom SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2?

Recenzia: SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 – rýchly a spoľahlivý externý pevný disk

Úvod

SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý externý pevný disk s veľkou kapacitou. Tento disk ponúka neuveriteľných 2 terabajtov úložného priestoru, ktorý je dostupný v kompaktnom a ľahkom prevedení. Vďaka tomu je tento disk skvelým spoločníkom pre každého, kto potrebuje prenášať veľké množstvo dát na cestách.

Výkon

SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 ponúka veľmi rýchly prenos dát a to vďaka rýchlosti čítania a zápisu až do 1050 MB/s. To znamená, že môžete prenášať a zálohovať veľké súbory v priebehu niekoľkých sekúnd. Táto rýchlosť je ideálna pre videá, fotografie a iné súbory, ktoré sú veľmi veľké.

Design

SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 má skvelý dizajn. Je to veľmi kompaktný a ľahký disk, ktorý sa pohodlne zmestí do vrecka alebo tašky. Má elegantný čierny povrch a zaujímavý mäkký dizajn, ktorý zaisťuje, že disk bude chránený pred poškodením. Okrem toho má tento disk aj odolnosť voči nárazom a vibráciám, čo ho robí ideálnym pre použitie na cestách.

Kapacita úložiska

SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 má veľmi veľkú kapacitu úložiska a to až 2 terabajty. To znamená, že môžete uložiť veľké množstvo súborov vrátane videí, fotografií a hudby. Tento disk je ideálny pre tých, ktorí potrebujú veľké množstvo úložného priestoru pre svoje súbory.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Nižšie uvádzame tabuľku porovnávajúcu SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 s tromi konkurenčnými produktmi.

Produkt Kapacita úložiska Rýchlosť prenosu dát (čítanie) Rýchlosť prenosu dát (zápis) Cena
SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 2TB 1050 MB/s 1000 MB/s 299,99 €
Samsung T5 Portable SSD 2TB 2TB 540 MB/s 540 MB/s 329,99 €
Seagate Fast SSD 2TB External SSD 2TB 540 MB/s 540 MB/s 279,99 €
LaCie Rugged SSD 2TB 2TB 950 MB/s 900 MB/s 419,99 €

Ako môžete vidieť z tabuľky, SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 ponúka najlepšiu rýchlosť prenosu dát, najväčšiu kapacitu úložiska a najnižšiu cenu v porovnaní s konkurenčnými produktmi.

Záver

SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 je spoľahlivý externý pevný disk, ktorý ponúka neuveriteľných 2 terabajtov úložného priestoru a veľmi rýchly prenos dát. Jeho dizajn je veľmi kompaktný a odolný voči nárazom a vibráciám, čo robí tento disk ideálnym pre použitie na cestách. Okrem toho má tento disk aj veľmi konkurencieschopnú cenu v porovnaní s konkurenčnými produktmi. Ak hľadáte spoľahlivý a rýchly externý pevný disk s veľkou kapacitou, SanDisk Portable SSD 2TB USB3.2 je tou najlepšou voľbou.