Recenzia slúchadiel Jabra Evolve 80: Kvalitné zvukové vlastnosti a pohodlné používanie


Aká je kvalita zvuku počas dlhšieho používania?

Recenzia slúchadiel Jabra Evolve 80: Kvalitné zvukové vlastnosti a pohodlné používanie

Jabra Evolve 80

Slúchadlá Jabra Evolve 80 sú určené pre profesionálnych používateľov, ktorí potrebujú kvalitné slúchadlá na prácu. Tieto slúchadlá sú vybavené technológiou Noise Cancelling, ktorá dokáže potlačiť okolitý hluk a umožniť tak lepšiu koncentráciu na prácu.

Slúchadlá majú veľmi dobré zvukové vlastnosti. Zvuk je čistý a detailný, s dostatočným množstvom basov. Slúchadlá majú aj funkciu Digital Signal Processing, ktorá dokáže upraviť zvuk podľa prostredia, v ktorom sa používajú. Ak teda pracujete v rušnom kancelárskom prostredí, slúchadlá sa prispôsobia a zlepšia zvukovú kvalitu.

Slúchadlá sú pohodlné na používanie. Majú mäkké náušníky a nastaviteľný diadém, ktorý sa prispôsobí vašej hlave. Slúchadlá sú tiež veľmi ľahké a neunavujú sa ani po niekoľkých hodinách používania.

Úžasná funkcia Noise Cancelling

Ako už bolo spomenuté, slúchadlá majú funkciu Noise Cancelling, ktorá dokáže potlačiť okolitý hluk. Táto funkcia je veľmi užitočná pre tých, ktorí pracujú v rušnom kancelárskom prostredí alebo majú v okolí veľa hluku. Slúchadlá dokážu potlačiť až 90% okolitého hluku, čo je naozaj výborný výsledok. Okrem toho sú slúchadlá vybavené aj funkciou Active Noise Cancelling, ktorá dokáže generovať protizvuk a ešte viac potlačiť okolitý hluk.

Digitálny signálny procesor (DSP)

Slúchadlá majú aj funkciu Digitálny signálny procesor (DSP), ktorá dokáže upraviť zvuk podľa prostredia, v ktorom sa používajú. Táto funkcia je veľmi užitočná pre tých, ktorí pracujú v rôznych prostrediach alebo majú veľa hovorov cez slúchadlá. DSP dokáže upraviť zvuk tak, aby bol pre vás čo najlepšie počuteľný a zrozumiteľný.

Pohodlné používanie

Slúchadlá sú veľmi pohodlné na používanie. Majú mäkké náušníky a nastaviteľný diadém, ktorý sa prispôsobí vašej hlave. Slúchadlá sú tiež veľmi ľahké a neunavujú sa ani po niekoľkých hodinách používania. Slúchadlá majú aj ovládač, ktorý je umiestnený pri kabli a umožňuje vám jednoduché ovládanie hlasitosti a vypnutie mikrofónu.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Produkt Cena Noise Cancelling DSP Pohodlné používanie
Jabra Evolve 80 € 239,99 Áno Áno Áno
Bose QuietComfort 35 II € 279,95 Áno Áno Áno
Sennheiser Momentum Wireless € 349,00 Áno Áno Áno
Sony WH-1000XM4 € 379,00 Áno Áno Áno

Jabra Evolve 80 je vynikajúce slúchadlá pre profesionálne použitie. Majú veľmi dobré zvukové vlastnosti, funkciu Noise Cancelling a DSP, a sú veľmi pohodlné na používanie. Cena týchto slúchadiel je tiež veľmi prijateľná v porovnaní s konkurenčnými produktami. V porovnaní s ďalšími slúchadlami sú Jabra Evolve 80 jedným z najlepších produktov na trhu.