Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 65 s Link380a UC Mono Black: Výborný zvuk a pohodlnosť pre prácu z domu


Aké funkcie má slúchadlo Jabra Evolve2 65?

Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 65 s Link380a UC Mono Black: Výborný zvuk a pohodlnosť pre prácu z domu

Vybalenie a prvý dojem

Slúchadlá Jabra Evolve2 65 sú dodávané v elegantnej čiernej krabici spolu s USB-C káblom a Bluetooth adaptérom Link380a UC Mono Black. Na prvý pohľad pôsobia veľmi kvalitne a dobre spracovane. Materiál, z ktorého sú slúchadlá vyrobené, je veľmi príjemný na dotyk a nevydáva nepríjemné zvuky pri manipulácii.

Pohodlie a nastavenie

Slúchadlá Jabra Evolve2 65 sú veľmi pohodlné na nosenie. Mäkké náušníky sa dokonale prispôsobia uchu a nevytvárajú tlak ani po dlhšom používaní. Okrem toho sú slúchadlá veľmi ľahké, takže ich môžete nosiť aj niekoľko hodín bez toho, aby ste si to vôbec uvedomili.

Nastavenie slúchadiel je veľmi jednoduché. Stačí ich pripojiť k počítaču alebo inému zariadeniu pomocou USB-C kábla alebo Bluetooth adaptéru. Slúchadlá majú aj intuitívne ovládacie prvky, ktoré umožňujú jednoduché nastavenie hlasitosti, preskakovanie skladieb a prijímanie hovorov.

Zvuková kvalita

Zvuková kvalita slúchadiel Jabra Evolve2 65 je naozaj vynikajúca. Slúchadlá sú vybavené technológiou šumového potlačenia, ktorá umožňuje odstrániť nežiadúce zvuky v pozadí. Okrem toho majú slúchadlá aj vynikajúcu reprodukciu basov a výšok, takže si môžete vychutnať každý detail svojej obľúbenej hudby.

Slúchadlá pre prácu z domu

Slúchadlá Jabra Evolve2 65 sú ideálne pre prácu z domu. Vďaka technológii šumového potlačenia sa môžete sústrediť na svoju prácu aj v rušnom prostredí. Okrem toho majú slúchadlá aj funkciu „busy light“, ktorá signalizuje vašim kolegom, že práve pracujete a nechcete byť rušení.

Čo sa týka pripojenia, slúchadlá majú možnosť pripojenia pomocou USB-C kábla alebo Bluetooth adaptéru. Bluetooth adaptér vám umožní pripojiť slúchadlá k viacerým zariadeniam naraz, takže si môžete prehrávať hudbu z vášho počítača a zároveň prijímať hovory z vášho telefónu.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Slúchadlá Zvuková kvalita Pohodlie Cena
Jabra Evolve2 65 s Link380a UC Mono Black Vynikajúca Veľmi pohodlné 249,99 €
Bose QuietComfort 35 II Vynikajúca Pohodlné 299,95 €
Sennheiser Momentum Wireless Vynikajúca Pohodlné 399,95 €
Sony WH-1000XM4 Vynikajúca Pohodlné 379,99 €

Po porovnaní s konkurenčnými produktmi sú slúchadlá Jabra Evolve2 65 s Link380a UC Mono Black cenovo najvýhodnejšie. Okrem toho majú aj vynikajúcu zvukovú kvalitu a veľmi pohodlné nosenie. Ak hľadáte slúchadlá pre prácu z domu, určite odporúčam zvážiť kúpu týchto slúchadiel.