Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 65 s Link380c MS Stereo v farbe beige


Ktoré technológie zabezpečujú kvalitu prehrávania zvuku?

Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 65 s Link380c MS Stereo v farbe beige

Úvod

Slúchadlá Jabra Evolve2 65 sú určené pre profesionálnych používateľov a sú ideálne pre prácu z domu alebo kancelárske prostredie. Tieto slúchadlá sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu kvalitu zvuku a pohodlie pri dlhodobom používaní. Sú vybavené technológiou ANC (Active Noise Cancelling), ktorá umožňuje odstrániť nežiadúci hluk v okolí.

Dizajn

Jabra Evolve2 65 majú moderný a profesionálny dizajn v farbe beige. Slúchadlá sú vyrobené z kvalitných materiálov a pôsobia veľmi kvalitne. Vďaka svojmu dizajnu sú slúchadlá veľmi pohodlné a ľahko sa prispôsobia tvaru uší. Slúchadlá majú tiež veľmi pohodlnú penu na hlavovom oblúku, ktorá znižuje tlak na hlave a umožňuje pohodlné používanie po celý deň.

Kvalita zvuku

Jabra Evolve2 65 sú ľahko ovládateľné a umožňujú používateľom vychutnať si vynikajúcu kvalitu zvuku. Slúchadlá majú funkciu ANC, ktorá umožňuje odstrániť okolitý hluk a poskytuje tak ešte lepšiu kvalitu zvuku. Jabra Evolve2 65 majú tiež veľmi dobré basy a vynikajúce stredné a vysoké tóny.

Pripojenie a používanie

Slúchadlá Jabra Evolve2 65 sú vybavené technológiou Bluetooth 5.0 a majú dosah až 30 metrov. Sú tiež vybavené technológiou NFC, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché párovanie s kompatibilnými zariadeniami. Slúchadlá majú tiež možnosť pripojenia pomocou kábla USB-C alebo 3,5 mm jacku.

Slúchadlá majú tiež veľmi jednoduché ovládanie. Na jednom z náušníkov sa nachádza tlačidlo pre zapnutie a vypnutie, tlačidlá pre reguláciu hlasitosti a tlačidlo pre prijatie alebo ukončenie hovoru.

Výdrž batérie

Jabra Evolve2 65 majú vynikajúcu výdrž batérie. Sú vybavené batériou s kapacitou 450 mAh, ktorá umožňuje až 37 hodín nepretržitého používania. Slúchadlá majú tiež funkciu rýchleho nabíjania, ktorá umožňuje nabiť batériu za približne 1,5 hodiny.

Porovnanie s konkurenciou

Nižšie sa nachádza tabuľka s porovnaním slúchadiel Jabra Evolve2 65 s Link380c MS Stereo v farbe beige s konkurenčnými produktami.

Produkt Jabra Evolve2 65 s Link380c MS Stereo Bose QuietComfort 35 II Sony WH-1000XM4 Sennheiser Momentum 3 Wireless
Cena 259,99 € 299,95 € 379,00 € 399,00 €
Kvalita zvuku Vynikajúca Vynikajúca Vynikajúca Vynikajúca
Pripojenie Bluetooth 5.0, NFC, USB-C, 3,5 mm jack Bluetooth, NFC, 3,5 mm jack Bluetooth 5.0, NFC, USB-C, 3,5 mm jack Bluetooth 5.0, NFC, USB-C, 3,5 mm jack
Aktívne potlačenie hluku Áno Áno Áno Áno
Výdrž batérie 37 hodín 20 hodín 30 hodín 17 hodín

Záver

Slúchadlá Jabra Evolve2 65 s Link380c MS Stereo v farbe beige sú vynikajúcim produktom, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku, pohodlné používanie a praktické funkcie. Sú ideálne pre profesionálnych používateľov, ktorí hľadajú kvalitné slúchadlá pre prácu z domu alebo kancelárske prostredie. Porovnanie s konkurenčnými produktami ukazuje, že slúchadlá Jabra Evolve2 65 sú výhodnejšie nielen z hľadiska ceny, ale aj výdrže batérie a pripojenia. Celkovo sú tieto slúchadlá vynikajúcim výberom pre každého, kto hľadá kvalitné slúchadlá pre prácu alebo zábavu.