Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 85 s Link380c MS Stereo Black – dokonalý zvuk a pohodlnosť


Aká je kapacita batérie slúchadiel Jabra Evolve2 85?

Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 85 s Link380c MS Stereo Black – dokonalý zvuk a pohodlnosť

Vzhľad a dizajn

Slúchadlá Jabra Evolve2 85 sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú moderný vzhľad. Na prvý pohľad pôsobia robustne a odolne. Na slúchadlách je umiestnený ovládací panel, ktorý umožňuje reguláciu hlasitosti, prehrávanie/pozastavenie hudby a prijímanie/ukončovanie hovorov. Slúchadlá majú aj funkciu aktívneho odhlučnenia, ktorá vám umožní sústrediť sa na prácu alebo hudbu bez rušivých zvukov v pozadí.

Zvuková kvalita

Zvuková kvalita slúchadiel Jabra Evolve2 85 je jednoducho dokonalá. Slúchadlá majú veľmi pekné a vyvážené basy, ktoré nezakrývajú stredné a vysoké tóny. Zvuk je veľmi čistý a detailný, čo je veľmi dôležité pre tých, ktorí používajú slúchadlá na prácu alebo na počúvanie hudby s vysokou kvalitou. Slúchadlá majú aj funkciu aktívneho odhlučnenia, ktorá vám umožní sústrediť sa na prácu alebo hudbu bez rušivých zvukov v pozadí.

Pohodlnosť

Jabra Evolve2 85 sú veľmi pohodlné slúchadlá. Majú mäkké a pohodlné náušníky, ktoré sa prispôsobia tvaru vašich uší. Okolo hlavy majú aj pohodlný vankúšik, ktorý zabezpečí, že slúchadlá nebudú tlačiť na hlavu. Slúchadlá majú aj možnosť automatického vypnutia, ak ich nebudete používať po dobu 15 minút. Toto je veľmi užitočná funkcia, ktorá vám umožní ušetriť na batériách.

Konektivita

Jabra Evolve2 85 majú množstvo možností pripojenia. Môžete ich pripojiť cez Bluetooth, USB alebo pomocou 3,5 mm jacku. Slúchadlá majú aj funkciu NFC, ktorá umožňuje jednoduché a rýchle pripojenie k zariadeniu s touto funkciou.

Bateria

Jabra Evolve2 85 majú veľmi dlhú výdrž batérie. S jedným nabitím môžete počúvať hudbu alebo pracovať s nimi až 37 hodín. Ak sa batéria vybije, môžete ich nabíjať pomocou USB kábla. Nabíjanie trvá asi 2 hodiny.

Porovnanie produktu „Recenzia slúchadiel Jabra Evolve2 85 s Link380c MS Stereo Black – dokonalý zvuk a pohodlnosť“ s 3 konkurenčnými produktami:

Produkt Zvuková kvalita Pohodlnosť Konektivita Bateria
Jabra Evolve2 85 s Link380c MS Stereo Black Dokonalá Veľmi pohodlné Bluetooth, USB, 3,5 mm jack 37 hodín
Bose QuietComfort 35 II Veľmi dobrá Veľmi pohodlné Bluetooth, NFC, 3,5 mm jack 20 hodín
Sony WH-1000XM4 Dokonalá Veľmi pohodlné Bluetooth, NFC, 3,5 mm jack 30 hodín
Sennheiser Momentum 3 Wireless Veľmi dobrá Veľmi pohodlné Bluetooth, NFC, 3,5 mm jack 17 hodín

Po porovnaní slúchadiel Jabra Evolve2 85 s konkurenčnými produktmi môžeme povedať, že Jabra Evolve2 85 sú jednoznačne najlepšie slúchadlá na trhu. Majú dokonalú zvukovú kvalitu, veľmi pohodlný dizajn a veľmi dlhú výdrž batérie. Okrem toho majú aj množstvo možností pripojenia, čo ich robí veľmi univerzálnymi a použiteľnými pre rôzne situácie. Ak hľadáte slúchadlá s vysokou kvalitou zvuku a pohodlným dizajnom, slúchadlá Jabra Evolve2 85 sú pre vás tou správnou voľbou.