Revolučný zážitok z nosenia: Smart hodinky Amazfit GTR 3


4. Ako Amazfit GTR 3 zlepšuje používateľský zážitok?

Recenzia: Revolučný zážitok z nosenia: Smart hodinky Amazfit GTR 3

Amazfit GTR 3 sú najnovšími prírastkami do radu inteligentných hodiniek Amazfit. Tieto hodinky sú vybavené modernou technológiou, ktorá umožňuje nosičom využívať najlepšie funkcie v oblasti fitness a zdravia, ako aj úžasný dizajn a materiály.

Vzhľad a dizajn

Amazfit GTR 3 majú elegantný dizajn, ktorý je nádherný na pohľad. Hodinky sú k dispozícii v troch veľkostiach, vrátane 42 mm, 46 mm a 47,2 mm. Hodinky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako je napríklad odolný hliníkový rám a sklenená matrica. Majú aj štýlový zlatý alebo strieborný povrchový náter. Základňa hodiniek je vybavená obrazovkou AMOLED, ktorá je veľmi jasná a čitateľná.

Funkcie a výkon

Inteligentné hodinky Amazfit GTR 3 sú vybavené najnovšou technológiou až 12-osobného monitorovania zdravia. Sú vybavené viacerými funkciami, ako je napríklad meranie krokov, kalórií, tepovej frekvencie, kyslíka v krvi atď. Hodinky tiež disponujú funkciou monitorovania spánku, ktorá vám umožní presne sledovať kvalitu vášho spánku. K hodinkám je tiež priložený digitálny asistent GAIA, ktorý vám pomôže zostať organizovaný.

Výdrž batérie a konektivita

Amazfit GTR 3 sú vybavené veľmi výkonnou batériou s kapacitou až 420 mAh, ktorá vám poskytne až 24 dní výdrže batérie. K hodinkám je tiež priložený Bluetooth 4.2, ktorý umožňuje bezdrôtové pripojenie k zariadeniam.

Zhrnutie

Amazfit GTR 3 sú inteligentné hodinky s elegantným dizajnom a veľkým množstvom funkcií. Hodinky sú vybavené modernou technológiou, ktorá umožňuje nosičom využívať najlepšie funkcie v oblasti fitness a zdravia. Vybavené sú tiež veľmi výkonnou batériou s kapacitou až 420 mAh, ktorá vám poskytne až 24 dní výdrže batérie a bezdrôtovým Bluetooth 4.2 pre bezproblémové pripojenie k zariadeniam. Amazfit GTR 3 sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktické a funkčné inteligentné hodinky, ktoré im poskytnú skvelý zážitok zo svojich aktivít.

Porovnanie produktov

Produkt Veľkosť obrazovky Výdrž batérie Bluetooth
Amazfit GTR 3 1,39″ AMOLED Až 24 dní 4.2
Samsung Galaxy Watch 1,2″ – 1,3″ Super AMOLED Až 4 dni 4.2
Apple Watch Series 5 1,5″ OLED Až 18 hodín 5.0
Fitbit Versa 2 1,4″ LCD Až 5 dní 4.2