Rugby 22


What is the ball size used in Rugby 22?

Recenzia hry Rugby 22

Úvod

Ak ste fanúšikom rugby, určite vám nebude chýbať nová hra Rugby 22. Táto hra je výtvorom francúzskeho vývojárskeho tímu Eko Software a vydavateľstva Bigben Interactive. Rugby 22 je pokračovanie predchádzajúcich hier Rugby 18 a Rugby 20. Hra je dostupná na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Grafika a zvuk

Grafika v Rugby 22 je na vysokej úrovni. Hráči a prostredie sú realistické a detailné. Zvukové efekty sú kvalitné a pridávajú autenticitu hry. Hudba v hre je pomerne jednoduchá, ale nevadí to, pretože sa hráč sústredí na samotnú hru.

Hratelnosť

Rugby 22 ponúka niekoľko herných režimov, vrátane kariéry, turnaja a tréningu. V kariére hráč začína ako amatérsky hráč a postupuje až po profesionálnu úroveň. V turnaji hráč môže zvoliť svoj tím a zúčastniť sa turnaja. Tréningový režim umožňuje hráčovi zdokonaliť svoje zručnosti.

Hranie hry je pomerne jednoduché, ale zároveň náročné. Hráč musí ovládať niekoľko parametrov, vrátane pohybu, prihrávky a kopu. Hra ponúka aj možnosť zmeny herného štýlu, čo umožňuje hráčovi zvoliť si svoj vlastný herný štýl.

Jedným z najlepších prvokov hry je AI. Počítačoví hráči sú inteligentní a reagujú na situácie v hre. To znamená, že hráči musia strategicky plánovať svoje akcie a prispôsobiť sa situácii na ihrisku.

Multiplayer

Rugby 22 ponúka aj možnosť hrania s ostatnými hráčmi online. Multiplayer režim umožňuje hráčom z celého sveta súťažiť proti sebe a zistiť, kto je najlepší.

Záver

Rugby 22 je skvelá hra pre fanúšikov rugby. Grafika a zvuk sú na vysokej úrovni a AI počítačových hráčov je veľmi inteligentná. Hráči majú k dispozícii niekoľko herných režimov a možnosť hrať s ostatnými hráčmi online. Celkovo je Rugby 22 skvelou hrou pre fanúšikov rugby.

Minimálne požiadavky na hardvér

Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-3470 / AMD FX-6300
RAM 8 GB
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 260X
Priestor na disku 15 GB