SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD: Kompaktný a rýchly externý pevný disk pre náročných používateľov.


Aké veľké priestorové kapacity má SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD?

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD: Kompaktný a rýchly externý pevný disk pre náročných používateľov

Kompaktný a pevný dizajn

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD je kompaktný a ľahko prenositeľný externý pevný disk, ktorý poskytuje vysokú kapacitu a rýchlosť pre náročných používateľov. Disponuje kapacitou 2TB a váhou iba 79 gramov, čo z neho robí ideálny prenosný úložný priestor pre používateľov, ktorí potrebujú prenášať veľké množstvá dát.

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD je vyrobený z odolných materiálov, ktoré z neho robia pevný disk, ktorý zvládne aj náročnejšie podmienky. Disponuje tiež kovovým krytom, ktorý z neho robí odolný proti prachu a vode a zaisťuje ochranu dát aj v prípade nečakaných situácií.

Rýchlosť a výkon

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD disponuje rýchlym prenosom dát, ktorý dosahuje až 2000 MB/s. Tento vysoký výkon z neho robí ideálny externý disk pre používateľov, ktorí pracujú s veľkými súbormi a potrebujú rýchly a spoľahlivý prenos dát. SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD tiež disponuje USB-C konektorom, ktorý zabezpečuje rýchlu a spoľahlivú prenosovú rýchlosť.

Tento externý pevný disk tiež disponuje 256-bitovým hardvérovým šifrovaním, ktoré zabezpečuje ochranu dát a zamedzuje neoprávnenému prístupu k súborom. Tento bezpečnostný prvok z neho robí ideálny prenosný úložný priestor pre používateľov, ktorí pracujú s citlivými dátami.

Porovnanie s konkurenčnými produktmi

Produkt Kapacita Rýchlosť prenosu dát Hardvérové šifrovanie Cena
SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD 2TB 2000 MB/s Áno 329,99€
Samsung T7 Touch 2TB 2TB 1050 MB/s Áno 399,99€
WD_BLACK P50 2TB 2TB 2000 MB/s Nie 349,99€
LaCie Rugged SSD Pro 2TB 2TB 2800 MB/s Nie 799,99€

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD sa v porovnaní s konkurenčnými produktmi javí ako výhodná voľba pre používateľov, ktorí potrebujú rýchly a spoľahlivý prenos dát. Disponuje rovnakou kapacitou ako Samsung T7 Touch 2TB, ale má oveľa vyššiu rýchlosť prenosu dát. SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD tiež disponuje hardvérovým šifrovaním, ktoré z neho robí ideálny prenosný úložný priestor pre používateľov, ktorí pracujú s citlivými dátami.

SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD má tiež výhodnejšiu cenu v porovnaní s produktmi ako LaCie Rugged SSD Pro 2TB, ktorý má vyššiu rýchlosť prenosu dát, ale aj oveľa vyššiu cenu. WD_BLACK P50 2TB má rovnakú rýchlosť prenosu dát ako SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD, ale nemá hardvérové šifrovanie, čo z neho robí menej bezpečnú voľbu pre používateľov, ktorí pracujú s citlivými dátami.

Celkovo SanDisk Extreme PRO Portable V2 2TB SSD poskytuje vysoký výkon, spoľahlivú ochranu dát a výhodnú cenu pre používateľov, ktorí potrebujú prenosný a rýchly externý disk.