SnowRunner


3. How many multiplayer modes are supported in SnowRunner?

SnowRunner – Prekrásny terénny simulátor

SnowRunner je počítačová hra vyvinutá spoločnosťou Saber Interactive a vydaná Focus Home Interactive. Je to terénny simulátor, ktorý hráčom umožňuje prežiť nádhernú a odvážnu cestu naprieč nádherne navrhnutými lokalitami.

Výzva pre milovníkov offroadingu

SnowRunner je hra, ktorá predstavuje veľkú výzvu pre milovníkov offroadingu. Hráči sa môžu plaviť cez rieky, preliezať kopce, brodiť sa blato a preťahovať sa cez rozbahnený terén. Je to skutočne úžasný zážitok pre každého, kto miluje offroading a vyžaduje si od hráčov, aby sa učili prekonať náročnú hru.

Nádherné prostredie

SnowRunner je nádherná hra s nádherným prostredím. Môžete navštíviť obrovské rozľahlé lesy, polia, rieky a ďalšie oblasti. Všetko je veľmi realisticky vykreslené a hráči sa môžu cítiť, akoby boli skutočne tam.

Široká škála vozidiel

Hra obsahuje veľkú škálu vozidiel, vrátane autobusov, ťahačov, autíčok, traktorov a ďalších. Každé vozidlo má svoje vlastné špecifikácie a vlastnosti a môžu byť vylepšované s vylepšeniami, ako sú lepšie motor, lepšie prenosy, lepšie brzdy a ďalšie.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8.1/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i3-4130 3.4GHz
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2 GB
Pamäť 6 GB RAM
Miesto na disku 25 GB voľného miesta

Záver

SnowRunner je skvelá hra, ktorá je skvelou voľbou pre milovníkov offroadingu. Grafika je veľmi dobre spracovaná a hra obsahuje širokú škálu vozidiel, takže hráči môžu hrať, ako chcú. S pridaním výziev pre prekonanie terénu a možnosťou vylepšovania vozidiel je SnowRunner skvelou voľbou pre milovníkov offroadingu.