Star Wars Squadrons


4. What is the maximum number of players that can join a multiplayer match in Star Wars Squadrons?

Star Wars Squadrons – recenzia

Star Wars Squadrons je počítačová hra, ktorá vás zavedie do sveta Star Wars. Hra je zameraná na lietanie vo vesmíre a boj s nepriateľmi. Hráči sa môžu pripojiť k jednej zo štyroch frakcií: Imperiálnej, Zvyšku, Národnému odboju alebo Novému republikovému vojsku.

Hrateľnosť

Star Wars Squadrons ponúka veľa zaujímavých funkcií pre hráčov. Môžu si vybrať z rôznych lietadiel a veľa rôznych zbraní. Je tiež možné prispôsobiť lietadlo, čo znamená, že hráči môžu nastaviť vybavenie, motor a ďalšie aspekty svojho lietadla.

Hra tiež obsahuje triedy pre hráčov a ich úlohy. Každá trieda má svoje vlastné výhody a nevýhody, takže hráči musia premýšľať o tom, akú triedu si vyberú.

Grafika a zvuk

Star Wars Squadrons je veľmi graficky krásna hra. Grafika je veľmi detailná a vzhľad lietadiel a iných objektov je veľmi reálny.

Ozvučenie hry je tiež veľmi dobré. Poskytuje hráčom úžasnú atmosféru a zvuk lietadiel a zbraní je veľmi autentický.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálna požiadavka
Procesor Intel Core i5 6600K / AMD FX-8350
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 8GB
Operačná pamäť 8 GB RAM
Operačný systém Windows 10
Miesto na disku 30 GB

Zhrnutie

Star Wars Squadrons je skvelá počítačová hra pre všetkých fanúšikov Star Wars. Hra ponúka veľa zaujímavých funkcií a hráčom umožňuje prispôsobiť si lietadlo. Grafika a zvuk sú veľmi dobré a prispievajú k skvelej atmosfére. Ak máte radi Star Wars, určite by ste mali hru vyskúšať.