Star Wars The Old Republic Legacy of the Sith


3. What are some of the features of the game that make it unique?

Star Wars: The Old Republic – Legacy of the Sith

Star Wars: The Old Republic – Legacy of the Sith je počítačová hra, ktorá sa odohráva v prostredí Star Wars univerza. Hra sa skladá z epizód, ktoré sú nabité akciou a dobrodružstvom. Hra je postavená na príbehu, v ktorom hráči prežívajú epické boje a snažia sa zachrániť Galaxiu pred temnou stranou Síly.

Hrateľnosť

Star Wars: The Old Republic – Legacy of the Sith je hra s otvoreným svetom, ktorá poskytuje hráčom veľa možností ako prežiť svoju výpravu. Hráči si môžu vytvoriť vlastné postavy, vyberať si z rôznych zbraní a dokonca bojovať s veľkými bossmi.

Hra obsahuje niekoľko rôznych režimov, vrátane kooperatívneho, PvP a hrania samostatne. Kooperatívny režim umožňuje hráčom spolupracovať s ostatnými hráčmi a bojovať proti nepriateľom, zatiaľ čo režim PvP im umožňuje bojovať proti sebe navzájom.

Hra obsahuje aj veľa rôznych questov, ktoré sú dobre navrhnuté a poskytujú hráčom veľa príležitostí na prežitie. Questy sú navrhnuté tak, aby mali hráči možnosť pozrieť sa do rôznych kútov galaxie a zistiť všetko, čo majú vedieť.

Grafika a zvuk

Grafika v Star Wars: The Old Republic – Legacy of the Sith je veľmi dobrá a vo všeobecnosti dobre zobrazuje prostredie v hre. Hra obsahuje vynikajúci soundtrack, ktorý je moderný a plný epických melódií. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobré a hráčom poskytujú autentický zážitok zo Star Wars sveta.

Minimálne požiadavky na hardvér

Kategória Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 alebo vyšší
Procesor Intel Core i3-2100 alebo AMD Phenom X4 945
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 alebo AMD Radeon HD 6850
Pamäť 4 GB RAM
Miesto na disku 30 GB voľného miesta

Star Wars: The Old Republic – Legacy of the Sith je skvelá počítačová hra, ktorá je plná akcie a dobrodružstva. Hra ponúka hráčom veľa možností ako prežiť svoju výpravu, vynikajúcu grafiku a zvuk a tiež veľa questov. Ak hľadáte hru plnú akcie a dobrodružstva, Star Wars: The Old Republic – Legacy of the Sith je skvelou voľbou.