Syberia The World Before


How does the game’s narrative structure differ from traditional video games?

Recenzia hry Syberia: The World Before

Syberia: The World Before je akčná adventúra s prvokmi hádaniek a logických úloh. Táto hra je prvou časťou série Syberia, ktorá bola vydávaná na počítačoch už od roku 2002. Hra bola vytvorená francúzskym herným vývojárom, Benoit Sokal, a vydala ju spoločnosť Anuman Interactive.

Príbeh

Hra Syberia: The World Before sa odohráva v roku 1937 a hráč sa ujme role mladej právničky Kate Walkerovej, ktorá má za úlohu vyriešiť dedičskú kauzu v továrni automatov v meste Valadilene. Po príchode do mesta Kate zisťuje, že továreň je zatvorená a všetko sa zmenilo. Kate sa vydáva na cestu do Sibíri, aby našla továreň a vyriešila kauzu. Na tejto ceste stretáva rôznych ľudí a zisťuje, že má veľa spoločného s touto kauzou a s tajomstvami, ktoré sa skrývajú v Sibíri.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Syberia: The World Before je založená na logických úlohách a hádankách, ktoré musí hráč riešiť, aby mohol postupovať ďalej v príbehu. Hráč má k dispozícii niekoľko zobrazovacích režimov, ako je napríklad 3D režim alebo 2D režim, ktoré mu umožňujú preskúmať prostredie a nájsť rôzne predmety a zdroje, ktoré mu pomôžu pri riešení úloh. Hráč musí tiež robiť rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú priebeh príbehu a koniec hry.

Grafika a zvuk

Grafika a zvuk v Syberia: The World Before sú na veľmi vysokej úrovni. Prostredie a postavy sú veľmi detailné a realistické. Hra tiež obsahuje nádherné animácie a efekty, ktoré pridávajú k hrateľnosti a príbehu. Zvukové efekty a hudba sú veľmi dobre navrhnuté a pridávajú k atmosfére hry.

Zhrnutie

Syberia: The World Before je veľmi dobre navrhnutá adventúra, ktorá ponúka veľa logických hádaniek a úloh, ktoré sú veľmi zábavné a náročné. Príbeh je tiež veľmi zaujímavý a ponúka veľa prekvapení a zvratov. Grafika a zvuk sú na veľmi vysokej úrovni a pridávajú k atmosfére hry. Ak máte radi adventúry s prvokmi logických hádaniek, Syberia: The World Before je pre vás tou správnou hrou.

Minimálne požiadavky na hardvér:

Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bitový)
Procesor Intel Core i3-2120 (3,3 GHz) alebo AMD FX-4100 X4 (3,6 GHz)
RAM 4 GB
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon R7 370
Voľné miesto na disku 50 GB