The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited


What new content is included in The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited?

The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited – Recenzia

Úvod

The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited je hra, ktorá ponúka hráčom možnosť preskúmať rozsiahly svet Tamrielu a zažiť rôzne dobrodružstvá. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Zenimax Online Studios a vydaná Bethesda Softworks. The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited je MMO (Massively Multiplayer Online) hra, takže hráči môžu hrať s inými hráčmi z celého sveta.

Hrateľnosť

Hrateľnosť v The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited je veľmi pútavá a zábavná. Hráči majú možnosť preskúmať obrovský svet Tamrielu a plniť rôzne úlohy a misie. Hráči si môžu vytvoriť vlastné postavy a prispôsobiť si ich vzhľad a schopnosti. Hráči si môžu vybrať z rôznych tried, ako sú napríklad Templár, Drakonid, Nekromant a mnoho ďalších.

Hráči môžu tiež vylepšovať svoje postavy a získavať nové zručnosti a schopnosti. Hráči môžu tiež získavať rôzne predmety, ktoré im pomáhajú v boji a pri plnení úloh a misií.

Hra ponúka aj rôzne PvP (Player versus Player) možnosti. Hráči sa môžu zúčastniť bitiek v aréne alebo sa zúčastniť vojny o územie.

Hrateľnosť je veľmi dobre premyslená a ponúka hráčom mnoho možností, aby si užili hru.

Grafika

Grafika v The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited je nádherná. Svet Tamrielu je veľmi detailne vytvorený a každý kúsok sveta je plný krásnych detailov. Postavy a príšery sú tiež veľmi dobre vytvorené a vyzerajú veľmi realisticky.

Hra má tiež veľmi dobré svetelné efekty a zvukové efekty. Všetko spolu vytvára nádhernú atmosféru, ktorá hráčov vtiahne do sveta hry.

Zvuk

Zvuk v The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited je tiež veľmi dobrý. Hra má veľmi dobrú hudbu, ktorá hráčom pomáha vytvoriť si správnu atmosféru. Zvukové efekty sú tiež veľmi dobre vytvorené a pridávajú do hry ďalší rozmer.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 64-bitový
Procesor Intel Core i3 3,3 GHz alebo AMD Ryzen 3 1200 3,1 GHz
Pamäť RAM 4 GB RAM
Grafická karta DirectX 11 kompatibilná Nvidia 660 alebo AMD Radeon 7850 s 2GB pamäte
Priestor na disku 85 GB voľného miesta

Záver

The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited je veľmi zábavná hra, ktorá ponúka hráčom mnoho možností, aby si užili hru. Hrateľnosť je veľmi dobre premyslená a ponúka hráčom mnoho možností, aby si vylepšili svoje postavy a získali nové zručnosti a schopnosti. Grafika je nádherná a efekty pridávajú do hry ďalší rozmer. Zvukové efekty a hudba sú tiež veľmi dobre vytvorené a pridávajú do hry správnu atmosféru.

Ak máte radi hry s otvoreným svetom a máte radi MMO hry, určite si The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited vyskúšajte.