Total War Rome II – Pirates and Raiders


What kind of ships will be available in Total War Rome II – Pirates and Raiders?

Recenzia hry Total War Rome II – Pirates and Raiders

Total War Rome II – Pirates and Raiders je rozšírenie pre strategickú počítačovú hru Total War Rome II, ktorá bola vyvinutá spoločnosťou Creative Assembly a vydaná spoločnosťou Sega v roku 2013. Toto rozšírenie sa zameriava na pirátov a námorné bitky, ktoré boli v tejto dobe veľmi bežné. Hráči sa môžu tešiť na novú kampaň, nové jednotky a nové mechaniky, ktoré pridávajú ďalšiu hĺbku hre.

Gameplay

Hlavným cieľom rozšírenia Pirates and Raiders je pridať novú hru a nové mechaniky súvisiace s pirátstvom a námornými bitkami. Hráči môžu teraz vytvárať vlastné pirátske flotily a plaviť sa po moriach, kde môžu útočiť na iné lode, obchodné osady a dokonca aj mesta. Tieto útoky sa môžu stať veľmi lukratívnymi, pretože môžu hráčovi priniesť rôzne zdroje a bohatstvo.

Okrem námorných bitiek môžu hráči tiež využiť nové jednotky, ktoré sú špecifické pre pirátske frakcie. Patria sem napríklad pirátske špeciálne jednotky, ako sú krokodíli a tigre, ktoré sú schopné spôsobiť značné poškodenie nepriateľom. Tieto nové jednotky pridávajú ďalšiu hĺbku hre a umožňujú hráčom vytvárať zaujímavé a rozmanité armády.

Kromě toho, Pirates and Raiders pridáva nové mechaniky pre námorné obchodovanie. Hráči môžu teraz vytvárať obchodné trasy a získavať zdroje z rôznych miest po celom svete. Toto umožňuje hráčom vytvárať rozsiahle ekonomické impériá a zvyšovať bohatstvo ich frakcie.

Graphics and Sound

Grafika v Pirates and Raiders je na vysokej úrovni a je rovnaká ako v základnej hre Total War Rome II. Hry majú nádherné prostredie, ktoré vám umožní prejsť sa po antickom svete a vychutnať si krásu starovekých miest. Zvukový dizajn je tiež na veľmi vysokej úrovni a pridáva ďalší prvok autenticity do hry.

Overall

Total War Rome II – Pirates and Raiders je vynikajúce rozšírenie pre základnú hru Total War Rome II. Pridáva nové mechaniky a jednotky, ktoré umožňujú hráčom vytvárať rozmanité a zaujímavé frakcie. Námorné bitky a pirátske útoky sú veľmi zábavné a pridávajú ďalší prvok do hry. Grafika a zvukový dizajn sú na vysokej úrovni a pridávajú ďalší prvok autenticity do hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 / 8 (64-bit)
Procesor 2 GHz Intel Dual Core procesor / 2.6 GHz Intel Single Core procesor
Pamäť 2 GB RAM
Grafická karta 512 MB DirectX 9.0c kompatibilná karta s podporou shader model 3.0
DirectX 9.0c
Hard disk 35 GB voľného miesta