Užite si kvalitný obraz s televízorom Philips 48OLED707


2. Aké konektory sú k dispozícii na televízore Philips 48OLED707?

Recenzia televízora Philips 48OLED707

Philips 48OLED707 je moderný televízor, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu. Je to jeden z najlepších televízorov na trhu s veľkým množstvom vlastností a ďalšími vychytávkami. Disponuje 4K Ultra HD rozlíšením, čo znamená, že obraz je ostrý a jasný, a že môžete vychutnať si fotografickú kvalitu obrazu.

Vlastnosti obrazu

Televízor Philips 48OLED707 je vybavený technológiou OLED, ktorá je známa pre svoju schopnosť produkovať živé farby, vysoký jas a skutočnú čiernu, čo je veľmi dôležité pre kvalitu obrazu. Zariadenie tiež pracuje s technológiou HDR, ktorá poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s prepracovanými farbami a kontrastom.

Zvuk

Philips 48OLED707 má dvojkanálový zvuk, ktorý je vybavený technológiou Dolby Atmos. Táto technológia poskytuje bohaté, hlboké a vyvážené zvuky bez ohľadu na to, či hrajete hudbu alebo sledujete film. Zariadenie tiež pracuje s technológiou DTS Virtual:X, ktorá poskytuje viaceré zvukové efekty, ako je napríklad priestorovosť, aby ste mohli vychutnať si ešte lepšiu kvalitu zvuku.

Vyhotovenie

Philips 48OLED707 je vybavený moderným dizajnom s čiernym rámčekom a elegantným stojanom. Jeho tenký dizajn a mierne zahnutý panel sú veľmi estetické a zapadnú do akéhokoľvek interiéru. Panel je navyše vybavený jemným dotykovým ovládaním, ktoré umožňuje ľahšiu manipuláciu s televízorom.

Ďalšie funkcie

Philips 48OLED707 je tiež vybavený množstvom ďalších funkcií. Môžete si prezerať obsah z internetu prostredníctvom prehliadača a využívať služby ako Netflix alebo Amazon Prime Video. Zariadenie tiež podporuje technológiu Wi-Fi pre bezdrôtové pripojenie k internetu.

Porovnanie s konkurenciou

Produkt 4K Ultra HD OLED technológia HDR technológia
Philips 48OLED707 Áno Áno Áno
LG OLED55C7V Áno Áno Áno
Samsung UE55KU6072 Áno Nie Nie
Sony KD-65XE9005 Áno Nie Áno

Philips 48OLED707 je moderný televízor, ktorý ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu. Je vybavený najnovšou technológiou OLED pre produkciu živých farieb, vysokého jasu a skutočnej čiernej. Zariadenie má tiež 4K Ultra HD rozlíšenie pre ostrý a jasný obraz a podporuje technológiu HDR pre prepracované farby a kontrast. Disponuje tiež technológiou Dolby Atmos pre bohaté, hlboké a vyvážené zvuky. Dizajn je veľmi estetický, moderný a je vybavený jemným dotykovým ovládaním. Zariadenie tiež podporuje prehrávanie obsahu z internetu a technológiu Wi-Fi pre bezdrôtové pripojenie k internetu. V porovnaní s konkurenčnými produktmi má Philips 48OLED707 všetky požadované vlastnosti pre vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku.