Viking Battle for Asgard


What weapons and armor were used by the Vikings in the Battle for Asgard?

Recenzia hry Viking: Battle for Asgard

Príbeh

Viking: Battle for Asgard sa odohráva v období, keď bohovia zmietajú svetom vo svojej nekonečnej vojne. Hlavným hrdinom je Skarin, ktorý sa stáva nástrojom v rukách bohov a jeho úlohou je zastaviť zlého boha Hel a jej armádu mŕtvych. Skarin musí zhromaždiť silné vikingské armády a vybojovať mnohé bitky, aby nakoniec zničil Hel a obnovil rovnováhu v svete.

Grafika a zvuk

Grafika hry je veľmi dobre spracovaná a detailná. Herný svet je veľmi rozsiahly a ponúka rôzne prostredia, ako sú hory, pláže, jaskyne a mnoho ďalších. Všetky prostredia sú veľmi dobre navrhnuté a detaily sú naozaj pôsobivé. Zvuky v hre sú tiež veľmi dobre vyriešené a pridávajú na atmosfére. Hudba v hre je typická pre vikingov a pridáva na autenticite.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry je veľmi zábavná a rýchla. Hráč sa môže pohybovať v otvorenom svete a plniť rôzne úlohy, ako sú zbieranie zdrojov, bojovanie s nepriateľmi a získavanie spojencov. Bojový systém v hre je veľmi dobre vyriešený a zaujímavý. Hráč má k dispozícii množstvo útokov a môže použiť rôzne stratégie, aby zvíťazil v bitkách. Skarin má tiež schopnosť povolať si armádu, ktorá mu pomôže v boji. Hráč sa môže tiež pohybovať po morskom svete a plaviť sa na rôzne ostrovy.

Záver

Viking: Battle for Asgard je veľmi zaujímavá a zábavná hra, ktorá ponúka veľa možností a skvelý herný svet. Hráči, ktorí majú radi bojové hry a vikingov, si určite prídu na svoje. Hrateľnosť je veľmi rýchla a zábavná a bojový systém je veľmi dobre vyriešený. Grafika a zvuky sú tiež veľmi dobre spracované. Hra má však aj niekoľko nedostatkov, ako sú občasné chyby v hre a repetitívna hrateľnosť. Napriek tomu je hra stále veľmi zábavná a určite stojí za to ju vyskúšať.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP / Vista / 7
Procesor 2.2 GHz Dual Core
RAM 2 GB
Grafická karta 512 MB NVIDIA GeForce 7900 GS / ATI Radeon HD 2600 XT
Miesto na disku 11 GB