WD My Passport for MAC 4TB – ideálny externý pevný disk pre Apple zariadenia


Aká je štandardná rýchlosť prenosu dát?

WD My Passport for MAC 4TB – ideálny externý pevný disk pre Apple zariadenia

Popis produktu

WD My Passport for MAC 4TB je externý pevný disk určený pre Apple zariadenia. S kapacitou 4TB poskytuje dostatok miesta pre ukladanie dát, fotografií, videí a ďalších súborov. Disk je kompatibilný s Mac OS X 10.10 a vyšším a tiež s Windows 10, 8.1 a 7, ak ho použijete s programom NTFS driver pre Mac.

Disk je navrhnutý tak, aby vydržal každodenné používanie a zabezpečoval bezpečné ukladanie dát. Má ochranný kryt z hliníka, ktorý chráni pred nárazmi a poškodením. Tiež má zabudovaný hardvérový šifrovanie AES 256-bit, ktorý chráni vaše dáta pred neoprávneným prístupom.

WD My Passport for MAC 4TB je pripojiteľný pomocou USB 3.0 a má rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s. Disk tiež obsahuje softvér WD Backup pre automatické zálohovanie súborov a program WD Security pre správu hesiel pre prístup k súborom.

Recenzia

WD My Passport for MAC 4TB je skvelým riešením pre ukladanie súborov pre používateľov Apple zariadení. Disk je jednoduchý na použitie a rýchly pre prenos veľkých súborov. Jeho kapacita 4TB je viac než dostatočná pre ukladanie veľkého množstva súborov a fotografií.

Jeden z hlavných dôvodov, prečo by som si vybral tento disk, je jeho ochranný kryt z hliníka. Tento kryt chráni disk pred nárazmi a poškodením, čo je dôležité pre ľudí, ktorí často cestujú s ich zariadeniami. Tiež sa mi páči jeho hardvérové šifrovanie AES 256-bit, ktorý chráni moje dáta pred neoprávneným prístupom.

WD My Passport for MAC 4TB je tiež veľmi jednoduchý na použitie. Stačí ho pripojiť pomocou USB 3.0 a je pripravený na použitie. Jeho rýchlosť prenosu dát až 5 Gb/s znamená, že môžem prenášať súbory rýchlo a efektívne.

Softvér WD Backup pre automatické zálohovanie súborov a program WD Security pre správu hesiel pre prístup k súborom sú ďalšie výhody tohto disku. Tieto programy mi uľahčujú správu mojich súborov a zabezpečujú, že sú chránené pred neoprávneným prístupom.

Celkovo som veľmi spokojný s WD My Passport for MAC 4TB. Je to skvelý externý pevný disk pre Apple zariadenia s dostatočnou kapacitou pre ukladanie súborov a funkčnosťou, ktorú očakávam od kvalitného produktu.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Produkt Kapacita Šifrovanie Pripojenie Cena
WD My Passport for MAC 4TB 4TB Hardvérové šifrovanie AES 256-bit USB 3.0 219,99€
Seagate Backup Plus Portable Drive for MAC 4TB 4TB Softvérové šifrovanie USB 3.0 199,99€
Toshiba Canvio Advance for MAC 4TB 4TB Softvérové šifrovanie USB 3.0 169,99€
LaCie Mobile Drive for MAC 4TB 4TB Softvérové šifrovanie USB-C 249,99€

WD My Passport for MAC 4TB je trochu drahší ako konkurenčné produkty, ale ponúka väčšiu kapacitu a hardvérové šifrovanie AES 256-bit, ktoré niektoré z týchto produktov nemajú. Je tiež rýchlejší ako niektoré z nich vďaka jeho USB 3.0 pripojeniu. Celkovo je to skvelý produkt pre používateľov Apple zariadení, ktorí potrebujú spoľahlivý a bezpečný externý pevný disk pre ukladanie ich dát.