Woodcutter Simulator 2013


Are there any special tools or equipment available to the player in Woodcutter Simulator 2013?

Recenzia: Woodcutter Simulator 2013

Základné informácie o hre

Woodcutter Simulator 2013 je simulátor, ktorý hráčom ponúka možnosť stať sa drevorubačom a spravovať vlastné lesy. Hráči musia vykonávať rôzne úlohy, ako napríklad ťať stromy, prepravovať drevo a stavať vlastné lesné podniky. Hra bola vyvinutá spoločnosťou UIG Entertainment a bola vydaná v roku 2013.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Woodcutter Simulator 2013 je veľmi zábavná a náročná. Hráči musia riadiť svoju postavu a používať rôzne nástroje na ťatie stromov a prepravovanie dreva. Musia tiež riešiť rôzne problémy, ako napríklad zlomené reťaze alebo nefunkčné stroje. Hra má veľa rôznych úloh a výziev, ktoré udržia hráčov zaujatých na dlhú dobu.

Grafika

Grafika Woodcutter Simulator 2013 je veľmi realistická a detailná. Lesy vyzerajú krásne a každý strom má svoj vlastný vzhľad. Okolie je tiež veľmi dobre vykreslené a hráči môžu vidieť rôzne zvieratá a prírodné prvky. Grafika hry je jednou z jej najväčších predností.

Zvuk

Zvuky v Woodcutter Simulator 2013 sú veľmi autentické a realistické. Hráči môžu počuť zvuky reťazových píl, ktoré režú stromy, a zvuky motorov, ktoré pohybujú lesnými strojmi. Zvukové efekty sú veľmi dobre navrhnuté a zvýšia pocit realismu hry.

Minimálne požiadavky na hardvér

Minimálne požiadavky Odporúčané požiadavky
Operačný systém: Windows XP/Vista/7/8 Operačný systém: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Pentium 4 2,4 GHz alebo AMD Athlon 64 2800+ Procesor: Intel Core i5 alebo AMD Phenom II X4
Pamäť RAM: 2 GB Pamäť RAM: 4 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce 6800 alebo ATI Radeon X1600 Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 560 alebo ATI Radeon HD 5850
Voľné miesto na disku: 3 GB Voľné miesto na disku: 4 GB

Zhrnutie

Woodcutter Simulator 2013 je skvelá hra pre všetkých, ktorí majú radi simulátory. Hrateľnosť hry je zábavná a náročná, grafika je veľmi realistická a zvuky sú autentické. Hra má veľa rôznych úloh a výziev, ktoré udržia hráčov zaujatých na dlhú dobu. Ak máte radi simulátory alebo sa vám páči téma drevorubectva, Woodcutter Simulator 2013 by mal byť na vašom zozname hier, ktoré musíte vyskúšať.