WWE 2K17


How much customization is available for creating wrestlers in WWE 2K17?

Recenzia: WWE 2K17

Úvod

WWE 2K17 je najnovšou hrou v sérii wrestlingových hier od vývojárskej spoločnosti 2K Sports. Táto hra ponúka hráčom možnosť prežiť svet profesionálneho wrestlingu a stať sa najlepším wrestlerom na svete. Hra obsahuje množstvo noviniek a vylepšení voči predchádzajúcej časti, čo ju robí ešte zaujímavejšou.

Herný zážitok

WWE 2K17 ponúka hráčom rôzne herné módy, ktoré ich zabavia na niekoľko hodín. Kampaň ponúka príbehový mód, v ktorom hráči môžu prežiť kariéru profesionálneho wrestlera, začínajúc od malých podujatí a postupne sa vyšplhajúc na vrchol. Hráči môžu tiež vytvoriť vlastného wrestlera a vstúpiť do zápasov s inými hráčmi online alebo offline.

Okrem kariéry ponúka hra aj rôzne zápasové módy, ako sú zápasy v štýle Royal Rumble, Hell in a Cell alebo Steel Cage. Tieto módy sú vynikajúcou príležitosťou pre hráčov, aby si vyskúšali rôzne stratégie a taktiky a zistili, ktorá z nich je najúčinnejšia.

Herný zážitok je vynikajúci a ponúka hráčom množstvo možností a výziev. Hra je veľmi realistická a ponúka hráčom možnosť prežiť svet profesionálneho wrestlingu všetkými jeho farbami a podobami.

Grafika a zvuk

Grafika hry WWE 2K17 je veľmi realistická a detailná. Modely wrestlerov sú veľmi dobre vytvorené a vyzerali skutočne. Okrem toho sú zápasy vynikajúco animované a ponúkajú hráčom množstvo zábavy.

Zvuková stránka hry je tiež veľmi kvalitná. Hudba sa skvelo hodí k akcii na obrazovke a zvuky zápasov sú veľmi realistické. Hráči pocítia každý úder a pád a vynikajúce zvukové efekty pridávajú na autenticite.

Zhrnutie

WWE 2K17 je vynikajúcou hrou pre všetkých fanúšikov wrestlingu. Ponúka množstvo zábavy a výziev a je veľmi realistická. Grafika a zvuk sú tiež veľmi kvalitné a pridávajú na autenticite hry. Hráči sa určite nebudú nudiť a môžu sa tešiť na množstvo hodín zábavy.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8.1/10 (64-bitová verzia)
Procesor Intel Core i3-2105 / AMD Phenom II X2 550
RAM 4 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5870
Miesto na disku 50 GB voľného miesta