Zaklínač 3 Divoký hon


3. What are some of the new features in the game „Zaklínač 3 Divoký hon“?

Recenzia na počítačovú hru Zaklínač 3: Divoký hon

Obsah

Zaklínač 3: Divoký hon je fantasy akčná počítačová hra vyvinutá spoločnosťou CD Projekt Red pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Je treťou hrou v sérii Zaklínač. Hra je postavená na mytologickej a umeleckej vízii slovanskej mytológie. Dej hry sa odohráva na území každodenného života Zaklínača, Geralta z Rivie, medzi mestami Novigrad, Skellige a No Man’s Land.

Hrateľnosť

Hrateľnosť Zaklínača 3 je založená na klasickom akčnom role-playing štýle, kde hráči prechádzajú z jedného levelu do druhého, plnia úlohy a bojujú proti protivníkom. Hra obsahuje veľa bojových scén, kde hráči môžu používať rôzne zbrane a kúzla, ako aj rôzne druhy magických príšer.

Hra tiež poskytuje hráčom možnosť vybrať si rôzne postavy a vybrať si, či chcú bojovať alebo nie. Taktiež je tu veľa dialógov a úloh na vykonanie. Hra tiež obsahuje množstvo rôznych koncov, aby hráči mohli vytvárať vlastné príbehy.

Grafika a zvuk

Grafika hry Zaklínač 3 je veľmi dobrá a často je to jeden z hlavných dôvodov, prečo mnohí ľudia hru milujú. Grafický motor hry je veľmi dobrý a umožňuje hráčom prežiť nádherné a realistické prostredie.

Zvuk hry je tiež veľmi dobrý a ponúka hráčom skutočný zážitok z hrania. Zvuky sú vytvorené tak, aby bolo možné vytvoriť si obraz o tom, čo sa deje v hre. Zvuky sú tiež veľmi realistické a umožňujú hráčom vytvoriť si obraz o tom, ako je hra naozaj.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálny požadovaný hardvér
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bit)
Procesor Intel Core i5-2500K 3,3 GHz alebo ekvivalentný AMD procesor
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon HD 7870
Pamäť 6 GB RAM
Miesto na disku 35 GB

Záver

Zaklínač 3: Divoký hon je veľmi dobrá hra, ktorá ponúka hráčom skvelý zážitok z hrania. Hra obsahuje veľa zaujímavých prvkov, ako sú bojové scény, dialógy, úlohy a mnoho ďalších. Grafika a zvuk hry sú veľmi dobré a hráči si tak môžu vychutnať skutočný herný zážitok. Hra je určite odporúčaná pre všetkých milovníkov fantasy hier.