Adventure Time Pirates of the Enchiridion


Who are the main characters in „Adventure Time: Pirates of the Enchiridion“?

Recenzia: Adventure Time Pirates of the Enchiridion

Úvod

Adventure Time Pirates of the Enchiridion je počítačová hra založená na populárnom televíznom seriáli Adventure Time. Hráči sa v hre ujímajú postáv Finn, Jake, Marceline a BMO a plavia sa loďou po záplavenej Zemi, ktorá sa zrazu zmenila na obrovský oceán. Hra bola vyvinutá spoločnosťou Climax Studios a bola vydaná pre platformy Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Príbeh

Príbeh hry sa odohráva v dobe, keď sa Zem zrazu zmenila na oceán. Finn, Jake, Marceline a BMO sa rozhodnú zistiť, čo sa stalo a vyplaviť po nových vodách na lodi. Po ceste spoznávajú nové postavy a musia sa vyrovnať s problémami, ktoré súvisia s novým stavom Zeme. Cestou musia plávať po rôznych oblastiach, ako sú napríklad ľadové krajiny, sopečné ostrovy a tajomné lesy. Hráči musia tiež plávať po rôznych riekach a jazerách, aby sa dostali na nové miesta.

Hratelnosť

Hratelnosť v Adventure Time Pirates of the Enchiridion je založená na plavbe po oceáne a bojoch proti nepriateľom. Hráči môžu plávať po celom svete, hľadať tajomstvá a zbierať predmety. Boje sú založené na tahovom systéme, kde hráči môžu použiť rôzne útoky a schopnosti. Každý z hrdinov má svoje vlastné schopnosti a môže ich zdokonaľovať počas hry.

Hráči tiež musia riešiť hádanky a splniť rôzne úlohy, aby sa dostali ďalej v príbehu. Niektoré úlohy sú založené na dialógoch s postavami a vyžadujú si od hráčov zistenie informácií. Iné úlohy sú založené na hľadaní a zbieraní predmetov.

Grafika a zvuk

Grafika v Adventure Time Pirates of the Enchiridion je farebná a jasná, podobne ako v televíznom seriáli. Postavy sú dobre animované a majú rôzne reakcie na situácie v hre. Zvuky v hre sú tiež veľmi dobre spracované a prispievajú k celkovému zážitku z hry.

Záver

Adventure Time Pirates of the Enchiridion je dobrá hra pre fanúšikov televízneho seriálu a pre tých, ktorí hľadajú jednoduchú a zábavnú hru. Hra má veľa obsahu a postáv, ktoré hráči môžu spoznať, a príbeh je zaujímavý a plný dobrodružstva. Hoci hra nie je prepracovaná ako niektoré iné hry, stále je to skvelá hra, ktorá sa dá hrať celkom dobre.

Minimálne požiadavky na hardvér

Platforma Procesor Grafická karta RAM Voľné miesto na disku
PC Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-6300 Nvidia GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 6790 4 GB RAM 3 GB
Playstation 4 AMD Jaguar 8-core AMD Radeon 1.84 TFLOPS 8 GB RAM 3 GB
Xbox One AMD Jaguar 8-core AMD Radeon 1.31 TFLOPS 8 GB RAM 3 GB
Nintendo Switch ARM Cortex-A57 4-core Nvidia Maxwell 4 GB RAM 3 GB