Bezdrôtové slúchadlá Jabra Engage 65, Mono – recenzia


Aká je maximálna vzdialenosť pre bezdrôtové pripojenie k slúchadlám Jabra Engage 65, Mono?

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Engage 65, Mono – recenzia

Úvod

Bezdrôtové slúchadlá sa stali dôležitou súčasťou pracovného života, najmä v súčasnej dobe, kedy veľa ľudí pracuje z domu. Jabra Engage 65 je jedným z najnovších modelov bezdrôtových slúchadiel na trhu, ktoré sú určené pre profesionálne využitie. Tento produkt má množstvo funkcií a výhod, ktoré ho robia veľmi atraktívnym pre používateľov.

Vlastnosti

Jabra Engage 65 je mono slúchadlo, ktoré má vysokú kvalitu zvuku a je vybavené technológiou DECT, ktorá zaručuje bezchybný a stabilný prenos zvuku. Slúchadlo má tiež optimálne nastavenie hlasitosti, aby bolo možné počúvať hovory v hlučnejšom prostredí. Jabra Engage 65 má dosah až 150 metrov, čo znamená, že môžete chodiť po kancelárii alebo doma a stále rozhovor počuť.

Okrem toho má Jabra Engage 65 aj množstvo iných funkcií, ktoré robia tento produkt jedným z najlepších na trhu. Napríklad má funkciu „busy light“, ktorá signalizuje vašim kolegom, že práve hovoríte, a tak nebudú rušiť vašu konverzáciu. Tento produkt tiež obsahuje technológiu „noise-cancelling“, ktorá znižuje hluk okolo vás, čo znamená, že môžete sústrediť na svoj hovor. Okrem toho má Jabra Engage 65 aj možnosť pripojenia k viacerým zariadeniam, ako sú napríklad mobilné telefóny, počítače a tablety.

Jabra Engage 65 má tiež veľmi dlhú výdrž batérie, ktorá vydrží až 13 hodín nepretržitého hovoru. Tento produkt je tiež veľmi pohodlný na nosenie, pretože má mäkké a pohodlné ušné polštáre a nastaviteľnú hlavovú pásku.

Recenzia

Po niekoľkých týždňoch používania Jabra Engage 65 môžem povedať, že som s týmto produktom veľmi spokojný. Zvuková kvalita je vynikajúca a hlasitosti je optimálne nastavená, aby som počul hovory aj v hlučnom prostredí. Funkcia „busy light“ je veľmi užitočná, pretože signalizuje môjim kolegom, že práve hovorím, a tak nebudú rušiť moju konverzáciu. Technológia „noise-cancelling“ funguje veľmi dobre a znižuje hluk okolo mňa, čo mi umožňuje sústrediť sa na môj hovor.

Jabra Engage 65 je tiež veľmi pohodlné na nosenie a má dlhú výdrž batérie, ktorá vydrží až 13 hodín nepretržitého hovoru. Mám tiež veľmi rád možnosť pripojenia k viacerým zariadeniam, pretože tak nemusím neustále meniť zariadenia.

Celkovo som s produktom Jabra Engage 65 veľmi spokojný a určite by som ho odporučil každému, kto potrebuje kvalitné a spoľahlivé bezdrôtové slúchadlá na profesionálne využitie.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Nižšie uvádzam tabuľku s porovnaním produktu Jabra Engage 65 s tromi konkurenčnými produktmi.

Produkt Zvuková kvalita Dosah Technológia Výdrž batérie Cena
Jabra Engage 65 Vynikajúca 150 metrov DECT, noise-cancelling 13 hodín €180
Plantronics Voyager 5200 Dobrá 30 metrov Bluetooth, noise-cancelling 7 hodín €120
Sennheiser MB Pro 1 UC Vynikajúca 25 metrov Bluetooth, noise-cancelling 15 hodín €200
Logitech H800 Dobrá 12 metrov Bluetooth, noise-cancelling 6 hodín €80

Z tabuľky je jasné, že Jabra Engage 65 je najdrahšie z uvedených produktov, ale má najlepšie funkcie a výhody. Plantronics Voyager 5200 a Logitech H800 majú nižšie ceny, ale majú aj menej funkcií a horšiu zvukovú kvalitu. Sennheiser MB Pro 1 UC má vynikajúcu zvukovú kvalitu a dlhú výdrž batérie, ale má nižší dosah ako Jabra Engage 65.

Celkovo je Jabra Engage 65 najlepším produktom, ak hľadáte kvalitné a spoľahlivé bezdrôtové slúchadlá na profesionálne využitie.