Bezdrôtové slúchadlá Jabra Engage 75 s konvertibilnými náušníkmi – recenzia


Aká je cena bezdrôtových slúchadiel Jabra Engage 75?

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Engage 75 s konvertibilnými náušníkmi – recenzia

Úvod

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Engage 75 s konvertibilnými náušníkmi sú ideálnym riešením pre podnikateľov a call centrá, ktorí potrebujú spoľahlivý a kvalitný zvuk bez rušenia. Tieto slúchadlá sú vybavené technológiou DECT, ktorá zabezpečuje spoľahlivé prenosy hlasu a zvuku bez akýchkoľvek prekážok. Okrem toho majú slúchadlá Jabra Engage 75 s konvertibilnými náušníkmi ďalšie skvelé funkcie, ktoré ich robia jedným z najlepších produktov na trhu.

Funkcie

Slúchadlá Jabra Engage 75 sú vybavené technológiou DECT Security Level C, ktorá zabezpečuje bezpečnosť prenosu hlasu a zvuku. Táto technológia zaručuje, že vaše hovory nebudú vysielané mimo vašej kancelárie alebo iného pracoviska. Okrem toho majú tieto slúchadlá aj technológiu Active Noise Cancelling, ktorá umožňuje odstrániť nežiadúce zvuky a rušenie z okolia.

Ďalšou skvelou funkciou týchto slúchadiel je ich konvertibilný dizajn. To znamená, že môžete používať slúchadlá s rôznymi typmi náušníkov, vrátane náušníkov na ucho, na hlavu alebo dokonca s ušnými háčikmi. To znamená, že slúchadlá Jabra Engage 75 sú ideálne pre ľudí, ktorí majú radi prispôsobenie svojho príslušenstva.

Jabra Engage 75 tiež umožňujú rýchle prepínanie medzi hovorom a hudbou pomocou jednoduchého tlačidla na slúchadlách. Okrem toho majú tieto slúchadlá aj funkciu vylepšenej kvality zvuku, ktorá vám umožní počuť každé slovo s úplnou jasnosťou.

Výkon batérie

Jabra Engage 75 sú vybavené batériou s výdržou až 13 hodín, čo je viac ako dosť pre celodenné používanie. Okrem toho sa slúchadlá dajú nabíjať pomocou USB kábla, čo umožňuje rýchle a jednoduché nabíjanie. Na slúchadlách sa nachádza aj indikátor batérie, ktorý vám umožní vidieť, kedy treba slúchadlá znova nabíjať.

Porovnanie s konkurenčnými produktami

Produkt Výdrž batérie Technológia Cena
Jabra Engage 75 13 hodín DECT Security Level C, Active Noise Cancelling €350
Sennheiser DW Pro 2 12 hodín DECT €390
Plantronics CS540 7 hodín DECT €250
Logitech H820e 10 hodín DECT €180

Záver

Celkovo sú slúchadlá Jabra Engage 75 s konvertibilnými náušníkmi výbornou voľbou pre podnikateľov a call centrá, ktoré hľadajú spoľahlivý a kvalitný zvuk. S ich technológiou DECT Security Level C a Active Noise Cancelling sú tieto slúchadlá ideálnym riešením pre ľudí, ktorí potrebujú bezpečnosť a tiché pracovné prostredie. Okrem toho ich konvertibilný dizajn umožňuje prispôsobenie všetkým typom používateľov. S cenou €350 sú tieto slúchadlá na vyššej strane ceny, ale určite stoja za to vzhľadom na ich výkon a funkcie.