WD My Book DUO 28TB – Výkonné a spoľahlivé externé úložisko pre náročných používateľov.


Aké sú technické špecifikácie tohto externého úložiska?

WD My Book DUO 28TB – Výkonné a spoľahlivé externé úložisko pre náročných používateľov

Úvod

WD My Book DUO 28TB je výkonné a spoľahlivé externé úložisko pre náročných používateľov. Tento produkt ponúka obrovskú kapacitu úložiska a rýchlosť prenosu dát, čím umožňuje ukladať a zálohovať veľké množstvo dát bez zdržania alebo oneskorenia. Tento produkt je ideálny pre používateľov, ktorí pracujú s veľkými súbormi a požadujú rýchlosť a spoľahlivosť.

Výkon

WD My Book DUO 28TB ponúka vysoký výkon a rýchlosť prenosu dát. Toto úložisko je vybavené dvojicou 14TB pevných diskov, ktoré umožňujú ukladať a zálohovať veľké množstvo dát bez zdržania alebo oneskorenia. Toto úložisko podporuje prenosové rýchlosti až 360 MB/s, čo umožňuje rýchle a efektívne prenosy dát. Tento produkt je ideálny pre používateľov, ktorí pracujú s veľkými súbormi a požadujú rýchlosť a spoľahlivosť.

Spoločnosť a spoľahlivosť

Spoločnosť WD je známa svojou kvalitou a spoľahlivosťou. WD My Book DUO 28TB je výsledkom mnohých rokov skúseností a výskumu, ktoré spoločnosť WD vynakladá na každý produkt. Toto úložisko je vyrobené z kvalitných materiálov a je navrhnuté tak, aby bolo odolné a spoľahlivé. Toto úložisko ponúka aj funkciu RAID, ktorá umožňuje zálohovanie dát v prípade havárie alebo poruchy.

Tabuľka porovnania

Produkt WD My Book DUO 28TB Seagate Backup Plus Hub 14TB LaCie d2 Professional 14TB WD Elements Desktop 14TB
Kapacita 28TB 14TB 14TB 14TB
Rýchlosť prenosu dát 360 MB/s 160 MB/s 240 MB/s 250 MB/s
Spoločnosť WD Seagate LaCie WD
RAID Áno Nie Nie Nie
Cena 1 499,99 € 749,99 € 1 099,99 € 699,99 €

Záver

WD My Book DUO 28TB je výkonné a spoľahlivé externé úložisko pre náročných používateľov. Tento produkt ponúka obrovskú kapacitu úložiska a rýchlosť prenosu dát, čím umožňuje ukladať a zálohovať veľké množstvo dát bez zdržania alebo oneskorenia. Tento produkt je ideálny pre používateľov, ktorí pracujú s veľkými súbormi a požadujú rýchlosť a spoľahlivosť. Porovnanie s konkurenčnými produktmi ukazuje, že WD My Book DUO 28TB ponúka vyššiu kapacitu a rýchlosť prenosu dát ako konkurenčné produkty za výhodnejšiu cenu. Celkovo je WD My Book DUO 28TB vynikajúcou voľbou pre používateľov, ktorí hľadajú výkonné a spoľahlivé externé úložisko.