Car Mechanic Simulator 2015 Gold Edition


How does the gameplay of the Gold Edition compare to the original Car Mechanic Simulator 2015?

Car Mechanic Simulator 2015 Gold Edition – skvelá hra pre nadšencov motorových vozidiel

Car Mechanic Simulator 2015 Gold Edition je hra, ktorá bude určite zaujímať všetkých nadšencov motorových vozidiel. V tejto hre sa stanete majstrom automechanikom a budete opravovať a vylepšovať rôzne typy áut. Hra ponúka veľa zaujímavých výziev, ktoré vás budú držať v napätí a zabavia vás na mnoho hodín.

Herné prostredie

Herné prostredie je veľmi realistické a podrobné. Všetky časti áut sú pekne vymodelované a budete mať možnosť vidieť do detailov všetky súčiastky. Hra obsahuje množstvo rôznych áut, ktoré budete opravovať a vylepšovať. Medzi nimi nájdete klasické veterány aj moderné superšportové autá. Hra vám umožní získať nové zručnosti a skúsenosti, ktoré sa vám budú hodiť pri opravách a úpravách áut.

V hre sa nachádza množstvo nástrojov a zariadení, ktoré budete používať pri opravách. Musíte si byť istí, že používate správne nástroje na správne miesta, aby ste úspešne dokončili úlohu. Hra vám ponúka aj možnosť nakupovať nové diely a zlepšovať tak výkonnosť áut. Môžete dokonca vytvoriť vlastný tuningový obchod a predávať svoje výrobky ostatným hráčom.

Herné módy

Hra Car Mechanic Simulator 2015 Gold Edition ponúka niekoľko herných módov. Môžete si vybrať medzi kariérou, kde musíte postupne opravovať a vylepšovať áutá, alebo si môžete zvoliť voľný mód, kde si môžete vyskúšať rôzne typy áut a experimentovať s nimi. Hra má aj multiplayerový mód, kde môžete spolupracovať s ostatnými hráčmi a pomáhať si pri opravách a úpravách áut.

Car Mechanic Simulator 2015 Gold Edition ponúka veľa zábavy a výziev pre všetkých nadšencov motorových vozidiel. Hra je veľmi realistická a detailná a ponúka množstvo funkcií a nástrojov, ktoré vám pomôžu stať sa skutočným majstrom automechanikom.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bitová verzia)
Procesor Intel Core i3 3.0 GHz
RAM 4 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Miesto na disku 20 GB