Command Conquer The Ultimate Collection


2. Does the collection include all entries in the Command & Conquer series?

Command Conquer The Ultimate Collection

Command & Conquer The Ultimate Collection je počítačová hra od spoločnosti Electronic Arts. Je to kolekcia 17 rôznych hier série Command & Conquer, ktorá sa začala v roku 1995 a bola veľmi populárna u hráčov. Hra obsahuje všetky 17 hier C&C, vrátane všetkých prídavných modulov a dokonca aj multimediálne filmy.

Hrateľnosť

Hrateľnosť je založená na budovaní armád a boji proti protivníkovi. Hráči vytvárajú armády, ktoré môžu bojovať domáce súboje, alebo bojovať proti iným hráčom v multiplayer režime. V hre je veľa úrovní, ktoré hráči môžu prejsť a získať skúsenosti a bonusy, ktoré im umožňujú vybudovať silnejšiu armádu.

Grafika a zvuk

Hra používa veľmi dobrú grafiku, ktorá je veľmi detailná a vyzerá skvele. Hra je tiež zvukovo veľmi dobrá. Zvuky na bojisku sú vyrobené tak, aby vytvorili autentickú atmosféru.

Ovládanie

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Hráči môžu ovládať svoje jednotky pomocou myši a klávesnice. Všetky príkazy sú veľmi jednoduché a ľahko sa naučia.

Minimálne požiadavky na hardvér

Komponent Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Procesor Intel Core 2 Duo 2,0 GHz alebo vyšší
Grafický čip Intel HD Graphics 4000 alebo vyšší
Pamäť 2 GB RAM alebo vyššia
Vyrovnávacia pamäť 256 MB
Miesto na disku 30 GB

Celkovo Command & Conquer The Ultimate Collection je skvelou hrou pre všetkých fanúšikov série Command & Conquer. Grafika, zvuk a ovládanie sú vynikajúce a hra je veľmi zábavná a návyková. Hra má tiež veľa bonusov, ktoré hráčom umožňujú vybudovať silnejšiu armádu. Ak hľadáte skvelú počítačovú hru, táto kolekcia je určite skvelou voľbou.