Deemo II


How does Deemo II differ from the original game?

Recenzia hry Deemo II

Úvod

Deemo II je pokračovaním úspešnej hudobnej hry Deemo od vývojárskej spoločnosti Rayark Inc. Hra bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2013 pre mobilné zariadenia a neskôr aj pre PC. Deemo II prináša nové piesne, nové ovládanie a vylepšenú grafiku.

Herný zážitok

Deemo II je prekrásna a zaujímavá hra, ktorá zaujme najmä tých hráčov, ktorí majú radi hudobné hry. Hráč ovláda postavu Deemo a pomocou klavíra musí hrať piesne, aby sa dostal ďalej v hre. Hráč bude musieť postupne odomykať nové piesne a každá z nich má svoje vlastné zaujímavé vizuálne prvky.

Grafika hry Deemo II je nádherná a vylepšená oproti predchádzajúcej verzii. Hra je plná farebných a zaujímavých vizuálnych efektov, ktoré ešte viac obohacujú herný zážitok. Okrem toho, že hra ponúka plnohodnotné vizuálne zážitky, má aj skvelý zvukový dizajn. Hudba je hlavnou súčasťou hry a každá pieseň má svoje vlastné zvukové efekty.

Ovládanie hry Deemo II je pohodlné a intuitívne. Hráč ovláda postavu Deemo pomocou dotykového displeja alebo klávesnice a myši. Hra ponúka rôzne úrovne obtiažnosti, takže hráči rôzneho skúsenostného levelu si prídu na svoje.

Hra Deemo II tiež ponúka príbeh, ktorý sa odohráva prostredníctvom animácie a dialógov. Príbeh je zaujímavý a záhadný, ale nie je príliš hlboký. Aj keď príbeh nie je hlavnou súčasťou hry, dodáva jej určitú atmosféru a zaujímavosť.

Zhrnutie

Deemo II je skvelá hra pre fanúšikov hudobných hier. Hra ponúka krásnu grafiku, skvelý zvukový dizajn a intuitívne ovládanie. Každá pieseň má svoje vlastné zaujímavé vizuálne prvky a hračka je rozdelená do rôznych úrovní obtiažnosti, takže hráči rôzneho skúsenostného levelu si prídu na svoje. Príbeh hry nie je príliš hlboký, ale dodáva hre určitú atmosféru.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7 SP1 / 8.1 / 10 (64-bitová verzia)
Procesor Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 6850
RAM 4 GB
Miesto na disku 5 GB voľného miesta