Expeditions Rome


What specific historical sites are included in the Expedition to Rome?

Recenzia hry Expeditions: Rome

Príbeh a herný svet

Expeditions: Rome je taktická RPG hra, ktorá sa odohráva v čase starovekého Ríma. Hráč sa ujme úlohy rímskeho veliteľa, ktorý sa snaží poraziť nepriateľov a získať vplyv a moc vo vnútri rímskej ríše.

Herný svet je veľmi dobre navrhnutý a detailný. Hráč sa môže prechádzať po rímskych mestách a dedinách, kde môže komunikovať s obyvateľmi a plniť rôzne úlohy. Okrem toho sa hráč môže zúčastniť bojových misií na rôznych miestach v Rímskom impériu, ako sú napríklad britské ostrovy alebo Karthágo.

Príbeh hry je dobre napísaný a ponúka hráčovi množstvo možností, ako si ho prispôsobiť na základe jeho rozhodnutí. Hráč môže zvoliť rôzne rozhodnutia, ktoré ovplyvnia priebeh príbehu, ako aj jeho postavy.

Herná mechanika a grafika

Herná mechanika Expeditions: Rome je založená na taktických súbojoch. Hráč má k dispozícii rôzne jednotky, ktoré môže posúvať po bojisku a využívať ich rôzne schopnosti. Boje sú veľmi dobre navrhnuté a ponúkajú hráčovi množstvo možností, ako ich vyhrať.

Grafika hry je veľmi pekná a detailná. Mestá a dediny v hre sú veľmi dobre navrhnuté a ponúkajú hráčovi množstvo možností, ako si ich preskúmať. Okrem toho sú aj bojové scény veľmi dobre animované a ponúkajú hráčovi veľmi pekný vizuálny zážitok.

Zhrnutie

Expeditions: Rome je veľmi dobre navrhnutá taktická RPG hra, ktorá ponúka hráčovi veľa možností, ako si prispôsobiť príbeh a postavy. Herný svet je veľmi dobre navrhnutý a ponúka hráčovi množstvo možností, ako si ho preskúmať. Bojová mechanika je veľmi dobre navrhnutá a ponúka hráčovi množstvo možností, ako vyhrať boje.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 10
Procesor Intel Core i5-4460 alebo AMD FX-6300
RAM 8 GB RAM
Grafická karta Nvidia GeForce GTX 960 alebo AMD Radeon R9 380
Voľné miesto na disku 30 GB