Fallout 4 – Far Harbor


What new weapons and armor are available in Fallout 4: Far Harbor?

Recenzia hry Fallout 4 – Far Harbor

Základné informácie o hre

Fallout 4 – Far Harbor je rozšírenie populárnej počítačovej hry Fallout 4, ktoré vyvinula spoločnosť Bethesda Game Studios. Toto rozšírenie prináša hráčom novú oblasť, ktorá sa nachádza na severovýchodnom pobreží USA – ostrov Far Harbor. Hráči sa vydajú na cestu do tejto oblasti, aby vyriešili záhadu zmiznutia jedného z obyvateľov Far Harbor a zistili viac o záhadnom záření, ktoré ohrozuje ostrov.

Fallout 4 – Far Harbor prináša nové postavy, zbrane, výbavu a monstrá, ktoré sa hráči môžu stretnúť na svojej ceste. Hráči sa musia rozhodovať, ktoré frakcie podporia a aké akcie vykonajú, ktoré ovplyvnia dej hry.

Grafika a zvuk

Grafika hry Fallout 4 – Far Harbor je na veľmi dobrej úrovni. Ostrov Far Harbor je plný detailov a má veľmi realistický vzhľad. Obyvateľstvo ostrova a ich domy sú dobre navrhnuté a vytvárajú atmosféru, ktorú hráči pocítia, keď sa ocitnú v oblasti Far Harbor.

Zvukové efekty v hre sú veľmi dobre navrhnuté. Zvuky prírody, ako sú voda alebo vietor, sú veľmi realistické a pridávajú do hry na autenticite. Hlasové herecké výkony sú tiež na veľmi dobrej úrovni a pridávajú do hry na atmosfére.

Hrateľnosť

Hrateľnosť hry Fallout 4 – Far Harbor je veľmi podobná základnej hre Fallout 4. Hráči sa musia pohybovať po ostrove, bojovať s nepriateľmi a plniť rôzne úlohy. Rozšírenie však prináša nové prvky, ako sú nové zbrane a výbava, ktoré si hráči môžu získať a použiť.

Hráči sa musia tiež rozhodovať, ktoré frakcie podporia a aké akcie vykonajú, ktoré ovplyvnia dej hry. Toto rozhodovanie pridáva do hry na zložitosti a umožňuje hráčom prežiť rôzne koncovky.

Celkovo je hrateľnosť hry Fallout 4 – Far Harbor veľmi zábavná a hráči sa v nej budú radi pohybovať a plniť rôzne úlohy.

Záver

Fallout 4 – Far Harbor je skvelým rozšírením základnej hry Fallout 4. Prináša novú oblasť, nové postavy, zbrane, výbavu a monstrá, ktoré hráči určite ocenia. Grafika a zvuk v hre sú na veľmi dobrej úrovni a pridávajú do hry na autenticite. Hrateľnosť je veľmi zábavná a hráči sa v nej budú radi pohybovať a plniť rôzne úlohy.

Ak máte radi hry typu RPG a Fallout 4 patrí medzi vaše obľúbené hry, určite by ste si nemali nechať ujsť túto skvelú rozšírenie.

Minimálne požiadavky na hardvér

Hardvér Minimálne požiadavky
Operačný systém Windows 7/8/10 (64-bitová verzia)
Procesor Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz alebo lepší
RAM 8 GB RAM
Grafická karta NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB alebo lepšia
Miesto na disku 30 GB voľného miesta